Hotel NIAGARA ***

Cusiano Ossana / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Folgarida - Marilleva

5km od vlekov
Výhodná cena
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný jednoduchý hotel Niagara s výhodnou polohou pre lyžovanie v Marilleva, Folgarida, Pejo aj Tonale a výhodnou cenou.

Poloha

Rodinne vedený hotel Niagara, bol nedávno zrekonštruovaný a nachádza asi 5 km od lyžiarskeho strediska Marilleva, v nadmorskej výške 970 m v dedinke Cusiano pri Ossana v údolí Val di Sole.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka do strediska Marilleva je asi 5 km od hotela, stredisko Pejo asi 10km, vleky Passo Tonale sú vzdialené 15 km. Zastávka skibusu do Marilleva sa nachádza pri hoteli. Detský vlek/ pre začiatočníkov je 200 m od hotela.
Viac o stredisku na lyžovanie Folgarida - Marilleva.

Izby, apartmány

Priestranné, príjemne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, rádio a SAT TV. Niektoré izby majú balkón.

Stravovanie

Polpenzia – raňajky podávané formou bufetu, servírované večere s možnosťou výberu z menu a zeleninový bufet.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Niagara, Cusiano Ossana má recepciu, bar, reštaurácia , pizzeria, parkovisko. V blízkosti hotela je minimarket, pošta, bankomat, detské ihrisko.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • wifi
  • parkovanie
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Folgarida - Marilleva

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost