Sporting Hotel RAVELLI ***+

Marilleva 900 / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Folgarida - Marilleva

Náš tip
Pri lanovke
Bazén a wellness
Deti do 3/8 rokov zdarma*
Pre rodiny

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***+ / Veľmi pekný renovovaný Sporting Hotel Ravelli oproti lanovke v Marilleva 900 s bazénom a wellness zónou, výbornými recenziami, vhodný pre rodiny aj páry.

Poloha

Rodinne vedený Hotel Sporting Ravelli sa nachádza v horskom stredisku Marilleva 900 nad dedinkou Mezzana v údolí Val di Sole. Centrum dedinky asi 1,5km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Hotel stojí rovno oproti lanovke v Marilleva 900, skibus nie je potrebný, stačí prejsť cez cestu. Lanovka vedie do Marilleva 1400, kde začínajú svahy. Návrat do Marilleva 900 lanovkou. Stredisko je prepojené na lyžiach s Folgaridou, Madonna di Campiglio aj Pinzolo. Možnosť voľby rôznych typov skipasov, odporúčame typ SkiArea, ktorý platí aj v Madonne. Skipasy je možné výhodne zakúpiť v balíku s pobytom. Špeciálne pobyty so zvýhodneným skipasom v cene sú v termínoch 06.12.-29.12.2018, 05.01.-19.01.2019, 26.01.-02.02.2019 a 16.03.-13.04.2019.
Viac o stredisku na lyžovanie Folgarida - Marilleva.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby s možnosťou prísteliek sú rozdelené do niekoľkých kategórií. Sú individuálne zariadené, príklady foto a pôdorysov v jednotlivých kategóriách sú uvedené vo fotogalérii. Všetky izby sú nefajčiarske, majú kúpeľňu so sprchou a toaletu, sušič na vlasy, sat TV, telefón, trezor a wifi pripojenie na internet.
 • Classic – jedno a dvojlôžkové izby v tradičnom štýle. Zdarma je wifi, vstup do wellness, k dispozícii wellness taška a využívanie lyžiarne v hoteli.
 • Easy – dvoj, troj a štvorlôžkové izby s novo renovovaným nábytkom, anti-alergickou podlahou, TV so 40'' obrazovkou, tradičné poschodové postele, niektoré majú balkón. Zdarma je wifi, vstup do wellness, k dispozícii wellness taška so županom a osuškou a lyžiarsky box pri svahu.
 • Easy Plus – dvoj, troj a štvorlôžkové izby novo renovované, anti-alergická podlaha, TV so 40'' obrazovkou, niekde nové drevené poschodové postele (niekde dokonca 4 pevné lôžka), bez balkónu. Zdarma je wifi, vstup do wellness, k dispozícii wellness taška so županom a osuškou a lyžiarsky box pri svahu.
 • Smart – renovované dvoj, troj a štvorlôžkové izby s plochou TV aj minibarom. Zdarma je wifi, vstup do wellness, k dispozícii wellness taška so županom, osuškou a papučkami, lyžiarsky box pri svahu, parkovacie miesto v garáži (podľa kapacity) a aj nealko nápoje z minibaru na izbe.
 • Top – suity pre 2-5 osôb, rôzne, niektoré úplne novo postavené. Niektoré majú oddelenú izbu pre deti, parkety, TV s plochou obrazovkou, minibar. Zdarma je wifi, vstup do wellness, k dispozícii wellness taška so županom, osuškou a papučkami, rezervované parkovacie miesto v garáži, nealko nápoje z minibaru na izbe, fľašu perlivého vína na izbe pri príchode a možnosť raňajok na izbe.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu (domáce koláče a sušienky, ovocné džemy, čerstvé ovocie, cereálie, jogurty a maslo z lokálnej produkcie, výber studených mäsových rezov a syrov, v zimnej sezóne denne aj slaninka a miešané vajíčka. Večere (na požiadanie aj obedy) sú servírované s možnosťou výberu z menu a bufetom predjedál a zeleniny. Podávané sú miestne aj medzinárodné jedlá. Reštaurácia podáva aj bezlepkové jedlá - požiadajte pri rezervácii. Denné menu pre deti, vegetariánske menu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Sporting Hotel Ravelli, Marilleva 900 má recepciu s lobby, bar, reštauráciu, TV miestnosť, wifi pripojenie na internet, lyžiareň, priestranné vonkajšie parkovisko, garáž pre hostí ubytovaných v izbách typu Smart a Top.

Šport, relax, wellness

Nové wellness centrum v hoteli - vnútorný vyhrievaný bazén 28°C, vírivá časť, vodopád, fontána, malý detský bazén so šmýkačkou; rímska sauna, fínska sauna, parný kúpeľ, senzorické sprchy a relaxačná zóna pre hostí zdarma. Za poplatok masáže a procedúry, na požiadanie.

Zábava, aktivity

Týždenne sprievod s fakľami a vareným vínom, info na mieste. Možnosť prihlásiť sa na sprevádzané výlety a exkurzie.

Rodina, deti

Deti do 3 rokov na prístelke zdarma. Vo vybraných termínoch sú deti až do 8 rokov (nar. po 30.11.2010) zdarma: 08.12.-22.12.2018, 05.01.-19.01. a 16.03.-06.04.2019, platí pre pobyty na 7 nocí a izby typu Easy a vyššie.
Vybavenie a služby pre deti na požiadanie vopred: detské postieľky, vaničky, ohrievače fliaľ a kočíky zdarma, aj batohy pre deti. Služba baby sitting za poplatok.
Miniklub pre deti s animátormi a programom aktivít denne okrem soboty v čase 9,30-12 a 15,30-19h. Možnosť mať večeru s animátormi a ostatnými deťmi, po večeri tanec pre deti. Deti do 3 rokov sú v miniklube vítané v sprievode rodičov, staršie bez.

Extra

Malé zviera povolené na požiadanie za poplatok, nie sú povolené vo wellness zóne, reštaurácii a lobby.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie bazénu a wellness centra
 • wifi zdarma
 • účasť na miniklube pre deti
 • parkovanie zdarma (hostia v Smart a Top izbách aj v garáži)
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • poplatok za malé zviera € 10 /deň (na požiadanie, platba na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí, možné aj kratšie pobyty. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu v čase 15-24 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Folgarida - Marilleva

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost