Hotel ALBATROS ***+

Forio - ostrov Ischia / Kampánia / Taliansko

200m od pláže
Termálny bazén
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný kompletne zrekonštruovaný klimatizovaný hotel v stredomorskom štýle s vonkajším termálnym bazénom a s panoramatickým výhľadom.

Poloha, dovolenka

Hotel Albatros sa nachádza v blízkosti zálivu Baia di Citara a slávnych Poseidonových záhrad a len 700 m od centra mestečka Forio. Viac o ostrove na stránke dovolenka Ischia.

Pláž, more

Piesočnatá pláž Cava dell´Isola je vzdialená 200 m, pláž Citara 800 m.

Izby, apartmány

Izby Štandard sa nachádzajú v hlavnej budove s recepciou, izby Superior sa nachádzajú pri bazéne v záhrade a majú priestrannú terasu. Všetky izby s zrekonštruované, majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón s priamou voľbou, TV, klimatizáciu a balkón alebo terasu.
Klimatizácia a minibar na vyžiadanie za poplatok na mieste.
Izby Superior sú za príplatok.

Stravovanie

Polpenzia – raňajky podávané formou bufetu, servírované večere s možnosťou výberu z menu a zeleninový bufet. Obedy a la carte za poplatok na mieste.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Albatros, Forio má recepciu, klimatizovanú reštauráciu, bar, hala s TV a wifi pripojením zdarma, internetový kútik na recepcii zdarma, vonkajší snack bar, parkovisko (nestrážené).

Šport, relax, wellness

2 termominerálne bazény, z toho jeden s hydromasážami, trávnik a terasa.

Rodina, deti

Detská postieľka na vyžiadanie, za poplatok.

Doprava

Individuálna. Možnosť zabezpečenia leteckej dopravy na pravidelných priamych linkách Viedeň – Neapol alebo dopravy klimatizovaným autokarom.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie bazénov
  • wifi zdarma
  • delegátske služby v českom jazyku
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • gala večer (Feragosto)
  • miestna taxa (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • detskú postieľku (platba na mieste)
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány na ostrove -› ubytovanie Ischia

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost