Hotel CHALET EDEN ****

La Thuile / Valle Aosta / Taliansko

lyžiarske stredisko La Thuile

Pri svahu
Bazén / Wellness
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Vysokokomfortný štvorhviezdičkový hotel v typickej tradičnej kamennej stavbe, priamo pri svahu, s wifi, bazénom a wellness.

Poloha

Hotel Chalet Eden sa nachádza v centre strediska La Thuile, priamo pri svahu. Hotel tvorí tradičná kamenná stavba, typická pre túto časť regiónu Aosta.

Lyžovanie, skibus, skipas

Pri spojení dvoch svahov, asi 200 m od lanovky. Lyžovanie pod majestátnym štítom Mont Blanc ponúka 152 km zjazdoviek v medzinárodnom, francúzsko-talianskom stredisku Espace San Bernardo.
Viac o stredisku na lyžovanie La Thuile.

Izby, apartmány

Všetky izby sú jedinečne zariadené vzácnym nábytkom, každá inak. Všetky majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, lcd TV, pripojenie na internet wifi zdarma.
Izby sú kategórie Standard, Junior Suity a Suity.
K dispozícii aj nové Refuge izby – dvojpodlažné s otvoreným krbom, sprchou a jacuzzi.

Stravovanie

Raňajky v cene.
Možnosť doobjednať polpenziu.
Bio reštaurácia s ponukou jedál dopestovaných formou bio produkcie, spracované spôsobom, ktorý zachová prirodzenú chuť a vôňu, miestne delikatesy.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Chalet Eden, La Thuile má recepciu, bio reštauráciu „Coq au Vin“, tradičná pivnica s ochutnávkou miestnych špecialít. Nová, moderne vybavená konferenčná hala so sedením pre 75 osôb.

Šport, relax, wellness

Novo otvorená wellness zóna na 800 m2 na dvoch podlažiach – sauna, turecký kúpeľ, bylinná kabína, bazén, Jacuzzi, krb. Miestnosť na Jogu, Pilates, 3 masážne miestnosti (jedna pre páry) a 4 miestnosti na skrášľovacie kúry. Možnosť zakúpiť produkty Bio Beauté.

Extra

Zviera povolené iba na vyžiadanie vopred za poplatok.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost