Hotel LE MIRAMONTI ****

La Thuile / Valle Aosta / Taliansko

lyžiarske stredisko La Thuile

400m od svahov
Bazén / Wellness
Wifi
Garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Štvorhviezdičkový hotel, s bazénom a wellness, postavený je v tradičnom alpskom štýle z kameňa, ktoré hotelu dodávajú ráz luxusnej horskej chaty.

Poloha

Hotel Le Miramonti s wellness-om sa nachádza uprostred krásnej prírodnej scenérie a priamo v centre strediska La Thuile. Letisko Ženeva 100 km, Milano Malpensa 190 km, Turín 140 km, Chamonix 35 km (všetky do 2 hodín jazdy).

Lyžovanie, skibus, skipas

Výhodná poloha asi 400 m od lanovky, ktorá je v dosahu skibusom zdarma od hotela asi za minútu jazdy. Stredisko La Thuile je lyžiarsky prepojené s francúzskym La Rosiere - spolu sú dostupné so skipasom Espace San Bernardo, lyžovanie v oboch ponúka 152 km zjazdoviek a množstvo hlbokého snehu pre freeride, skitouring a heliskiing..
Viac o stredisku na lyžovanie La Thuile.

Izby, apartmány

Elegantné a útulné izby sú zariadené v typickom alpskom štýle s množstvom dreva s ručne vyrábaným nábytkom. Všetky majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, sušič na vlasy, telefón, vysokorýchlostné pripojenie na internet, sat TV, trezor a naplnený minibar.
Izby Comfort a Superior – asi 15-16 m2, dvojlôžkové s možnosťou 1 prístelky, s výhľadom na hory alebo zjazdovky.
French – asi 11-12 m2, izby s francúzskou posteľou, označujeme ako „Eco“, vhodné pre 1-2 osoby.
Jednolôžková izba má asi 9-10 m2.
Rodinné izby pozostávajú z jednej miestnosti – asi 27-28 m2, kráľovské dvojlôžko a lôžka formou gauča na vyvýšenom poschodí.
Suity majú asi 40-45 m2, sú dvojpodlažné, prepojené veľkým bezpečným schodiskom, majú spálňu s kráľovským lôžkom a pridaným gaučom (v prípade potreby ako lôžko), kúpeľňu so sprchou a obývaciu miestnosť s gaučom a kúpeľňou so sprchou.

Stravovanie

Polpenzia v cene – raňajky formou bufetu, večere spravidla servírované s možnosťou výberu. Šéfkuchár Giuseppe Lenzo v kuchyni používa miestne a regionálne ingrediencie. Kaviareň Café Faubourg je obľúbeným miestom pre aprés ski v La Thuile, ponuku miestnej čokolády, špeciálne aprés ski nápoje (la grolla, vin brulé) a kokteily.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Le Miramonti, La Thuile má recepciu, salóniky, reštauráciu, kaviareň, seminárnu miestnosť, garáž za poplatok.

Šport, relax, wellness

Wellness centrum – vnútorný bazén, sauna, parný kúpeľ za poplatok na mieste.

Rodina, deti

Dieťa do 3 rokov zdarma, detská postieľka na vyžiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • garáž (platba na mieste)
  • vstup do wellness centra (deti len do 17h, platba na mieste)
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost