Rezidencia PLANIBEL ****

La Thuile / Valle Aosta / Taliansko

lyžiarske stredisko La Thuile

Pri vlekoch
Centrum 500m
Bazén / Wellnes
Malé zvieratá povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***+ / Rezidenčný ski-in ski-out komplex s apartmánmi v typickom alpskom štýle, s bazénom a wellness, priamo pri lanovkách. V prípade záujmu o hotelové izby odporúčame Hotel Planibel.

Poloha

Rezidencia Planibel sa nachádza na úpätí najväčšieho ľadovca v Grajských Alpách (národný park Gran Paradiso ) - ľadovca Rutor (3.486m), ktorý je súčasťou horského pásma Monte Bianco (najvyššia hora Monte Bianco 4.807m.n.m). Nadmorská výška rezortu je 1.441m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo pri rezidencii, dostupnosť na lyžiach až k lanovkám, ktoré sú prepojené s francúzskou stranou - stanicou La Rosiere.
Viac o stredisku na lyžovanie La Thuile.

Izby, apartmány

Apartmány sú rozmiestnené v 5 budovách a majú kuchynský kútik, telefón, SAT TV, trezor, kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy. Štandard apartmány sú čiastočne zrekonštruované a nachádzajú sa v starších budovách. Apartmány označené „S“ – superior sú kompletne zrekonštruované a sú orientované smerom na svahy.
 • M2 – apartmán pre max. 2 osoby sa skladá z jedinej miestnosti s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom alebo 2 lôžkami.
 • B4 – apartmán pre max. 4 osoby sa skladá z obývacej miestnosti s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom alebo 2 lôžkami a spálne s dvomi lôžkami alebo manželskou posteľou, 2 kúpeľne.
 • T6 – apartmán pre max. 6 osôb sa skladá z obývacej miestnosti s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom alebo 2 lôžkami, spálne s dvomi samostatnými lôžkami a ďalšej miestnosti s poschodovou posteľou, 2 kúpeľne.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Rezidencia Planibel, La Thuile má reštauráciu, bar so salónikmi, miestnosť s TV, miestnosť na bridge, trezor. Za poplatok práčovňu, garáž. Na „námestíčku“ komplexu je pošta, obchodíky, boutique, pub herňa, prenájom lyží, rôzne kiosky.

Šport, relax, wellness

Športové centrum (v nedeľu zatvorené) s 2 krytými bazénmi (z toho jeden pre deti), telocvičňa s posilňovňou, sauna, turecký kúpeľ, solárium (za poplatok).

Zábava, aktivity

Denná animácia s hrami (21.12.2013 – 29.03.2014), turnaje, výlety a programy na snehu i večerné s predstavením, divadlo/diskotéka (vstup 31.12.2013 za poplatok).

Rodina, deti

Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok. Baby club pre deti 4-12 r. v určených hodinách.

Klubová karta

„Planibel Card“ za povinný poplatok (pre osoby od 12 rokov) zahŕňa užívanie bazénu, telocvične, sauny, tureckého kúpeľa (07.12.. – 29.04.) divadlo/diskotéka (21.12. – 29.03. okrem samostatne plateného vstupu 31.12.)

Extra

Malé zvieratá povolené (okrem spoločných priestorov) za poplatok.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • posteľnú bielizeň a uteráky (nie utireky)
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia (platí sa na mieste)
 • záverečné upratovanie (platí sa na mieste)
 • klubová karta v období od 26.12.2009 – 09.01.2010.
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

 • detskú postieľku (na vyžiadanie, platí sa na mieste)
 • garáž (na vyžiadanie, platí sa na mieste)
 • malé zviera (na vyžiadanie, platí sa na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost