Hotel LUX **

Gabicce Mare / Marche / Taliansko

100m od pláže
Parkovisko*
V centre

Ubytovanie

Naše hodnotenie

** / Príjemný hotel v centre strediska asi 100 m od pláže, vhodný pre menej náročných klientov, rodiny s deťmi, skupiny priateľov.

Poloha, dovolenka

Hotel Lux sa nachádza v pokojnom prostredí a predsa v centre strediska Gabicce Mare, len niekoľko krokov od hlavnej ulice.
Viac o regióne na stránke: Marche.

Pláž, more

Piesočnatá pláž je vzdialená asi 100 m od hotela. Plážový servis za poplatok na mieste alebo možnosť príplatku za "all inclusive" (viď možnosť doobjednať).

Izby, apartmány

Jednoducho a účelne zariadené izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek majú kúpeľňu so sprchou a WC, TV, stropný ventilátor a balkón.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky podávané formou bufetu, servírované večere s možnosťou výberu z menu. Možnosť doplatku za obedy, nápoje (voda a víno k večeri) alebo "all inclusive" (viď možnosť doobjednať).

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Lux, Gabicce Mare má recepciu s posedením, bar, terasu, záhradu, jedáleň, výťah, trezor na recepcii. Parkovisko pri pobyte na 7 a viac nocí v cene (vzdialené asi 2,5 km), strážené parkovisko asi 3 km za poplatok na mieste.

Zábava, aktivity

V okolí množstvo zábavných a vodných parkov - Aquarium v Cattolica 3 km, Delfinárium Oltremare v Riccione 11 km, vodný park Aquafan v Riccione 11 km, zábavný park Fiabilandia v Rimini Miramare asi 20 km. Výlety - Gradara 6 km, Urbino asi 37 km, San Marino 40 km.

Rodina, deti

Malé detské ihrisko v záhrade. Detská postieľka, stolička na vyžiadanie.

Extra

Možnosť doobjednať "all inclusive" - zahŕňa: plážový servis ( 2 ležadlá a 1 slnečník/ izba od 4. radu), nápoje (vodu a víno Trebbiano alebo Sangiovese) k obedu a/alebo večeri.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie
 • polpenziu
 • parkovisko pri pobyte na 7 a viac nocí
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca 0,80 /osoba od 14 r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • obedy
 • nápoje
 • all inclusive
 • strážené parkovisko € 9,00/ auto/ deň (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 12,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Lux, Gabicce Mare

Ďalšie hotely a apartmány v regióne -› Ubytovanie Marche

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost