Rezidencia BAIA DELLE PALME ***

S. Margherita di Pula / Sardínia / Taliansko

300m od pláže
Bazén
Klimatizácia
Parkovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemné ubytovanie v nádhernom prostredí plnom stredomorskej zelene, dobrá východisková poloha na preskúmanie pláží a krás juhu ostrova Sardínia.

Poloha

Rezidencia Baia delle Palme sa nachádza na juhozápadnom pobreží Sardínie v oblasti Santa Margherita di Pula v dobrej dostupnosti najzaujímavejších pláží juhu ostrova. Rezidencia leží na pokojnom mieste uprostred parku stredomorskej zelene, v susedstve sú aj ďalšie hotely a ubytovacie zariadenia. Kvôli dostupnosti obchodov a reštaurácií odporúčame mať k dispozícii auto.
Viac o regióne na stránke Sardínia.

Pláž, more

Najbližia voľná pláž asi 300m od komplexu, s vulkanickými horninami zvažujúcimi sa do mora. Pešo je dostupná po asi 800m chodníku aj verejná piesočnatá pláž s piesčitým dnom a niekoľkými okruhliakmi. Za pár minút jazdy autom prídete na najkrajšie pláže juhu Sardínie, s bielym pieskom, pieskovými dunami či skalnatými výčnelkami.

Ubytovanie

Príjemne zariadené apartmány majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, kuchynský kút v obývacej miestnosti (sporák so 4 horákmi, chladnička, kompletné vybavenie potrebné na varenie), klimatizáciu, sat TV, izbový bar, telefón a balkón alebo terasu s posedením.
 • MONO 2 – štúdio pre max 2 osoby pozostáva z jednej miestnosti, nachádza sa na prízemí a má patio s posedením a výhľadom na park. Asi 19m2 izba + 2m2 kuchynka + 13m2 patio + kúpeľňa.
 • BILO 4 – apartmán pre max 4 osoby má spálňu s manželskou posteľou a obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, nachádza sa na prvo poschodí s terasou alebo prízemí s patiom. Asi 17m2 spálňa + 17m2 obývačka + 17m2 terasa + priestranná kúpeľňa.
 • TRILO 4+2 – apartmán pre max 4 dospelých a 2 deti má 2 dvojlôžkové spálne a obývaciu miestnosť s gaučom. Asi 18 a 13m2 spálne + 17m2 obývačka + 12m2 terasa + kúpeľňa.
 • TRILO 6 mare – apartmán pre max 4-6 osôb sa nachádza blízko k moru, asi 300m od recepcie, prístupné po chodníku lemovanom stromami, ktorý vedie k moru. Celkom 4 apartmány v samostatnej vilke majú spálňu s manželskou posteľou, ďalšiu spálňu s 2 samostatnými lôžkami, obývaciu miestnosť s 2 gaučmi, vlastný vchod a terasu. Asi 18 a 13m2 spálne + 17m2 obývačka + 12m2 terasa + kúpeľňa.

Stravovanie

Individuálne. Na mieste možné objednať kontinentálne raňajky formou bufetu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Rezidencia Baia delle Palme, Santa Margherita di Pula má recepciu, bar s raňajkovou miestnosťou, terasu, záhradu.
Recepcia zabezpečí prenájom auta, horských bicyklov, exkurzie či baby sitting podľa želania, za poplatok na mieste.

Šport, relax, wellness

Vonkajší bazén s morskou vodou, s priľahlou terasou so slnečníkmi a ležadlami, k dispozícii zdarma do vyčerpania kapacity. Bazén je otvorený denne v čase 9-19h od júna (resp. polovice mája) do septembra, podľa počasia. Vodné športy 3km od rezidencie.

Zábava, aktivity

V blízkom okolí sú aj dobré diskotéky a tanečné kluby. Archeologické pamiatky Nora pri Pule len pár kilometrov od rezidencie. V okolí možné zorganizovať výlety na lodi aj po pevnine.

Rodina, deti

Ihrisko pre deti v záhrade rezidencie. Detská postieľka pre deti do 3 rokov na požiadanie za poplatok. Na požiadanie Baby sitting.

Extra

Malé zviera povolené na vyžiadanie pri rezervácii, za poplatok na mieste.

Doprava

Individuálna. Možnosť zabezpečiť dopravu na Sardíniu - leteckú dopravu na pravidelných linkách a transfer (odvoz) k ubytovaniu. Inou možnosťou je doprava vlastným autom na ostrov trajektom, lístky na trajekt na požiadanie zabezpečíme.

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a klimatizáciu
 • posteľnú bielizeň a uteráky s týždennou výmenou
 • záverečné upratovanie apartmánu (okrem kuchynky)
 • využívanie bazénu (slnečníky a ležadlá pri bazéne do vyčerpania kapacity)
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 150 /apartmán (platba na mieste)
 • miestna taxa cca € 0,80 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • detská postieľka € 40 /týždeň (na poiadanie, platba na mieste)
 • za zviera € 90 /záverečná dezinfekcia (platba na mieste)
 • výmena bielizne počas pobytu € 10 /osoba za uteráky, € 10 /osoba za posteľnú bielizeň (na požiadanie, platba na mieste)
 • upratanie apartmánu počas pobytu € 30 /hodina (na požiadanie, platba na mieste)
 • upratanie kuchynského kúta € 100 (účtované pri odovzdaní neuprataného kuchynského kúta na konci pobytu)
 • komplexné cestovné poistenie Union € 1,70 /osoba /deň

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je štandardne 7 nocí. Nástupný deň je na požiadanie ľubovoľný, štandardne nedeľa. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 do 20,00 hod. Neskorý príchod nutné ohlásiť vopred, možný neskorší príchod za príplatok. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Rezervácia pobytu - Rezidencia Baia delle Palme, S. Margherita di Pula

Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány na ostrove -› Sardínia

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost