Hotel FLAMINGO ****

Santa Margherita di Pula / Sardinia / Taliansko

Pri pláži
Bazén
Wellness a fitness
Wifi
Miniclub a animácie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Komfortný hotel priamo pri pláži, s bazénom a veľkým areálom len 4 km od centra strediska Pula. Animácie, miniklub, wellness fitness, vlastná pláž s plážovýcm servisom. Hotel je vhodný pre náročných klientov, rodiny s deťmi aj na organizovanie firemných akcií, školení a seminárov.

Poloha, dovolenka

Komfrotný rodinný hotel Flamingo má výbornú polohu v stredisku Santa Margherita di Pula na južnom pobreží Sardínie, 4km od mesta Pula a len 35km od letiska a prístavu v Cagliari.
Viac o regióne na stránke Sardínia.

Pláž, more

Priamo pri súkromnej piesočnatej pláži. Vstup na pláž a plážové kresla v tienenej časti sú zdarma. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky za poplatok.

Izby, apartmány

207 izieb má kúpeľňu s vaňou (len 10 jednolôžkových izieb má sprchu), sušič na vlasy, klimatizáciu, mini bar, SAT TV a telefón. Izba Standard má balkón, izba Superior je v hlavnej, nedávno rekonštruovanej budove a má výhľad na more. Dvojlôžkové izby a suity „ I Nidi“ sa nachádzajú v parku v štyroch vilkách, suity majú navyše vonkajšie jacuzzi a priestrannú vybavenú terasu. Jednolôžkové izby za príplatok.

Stravovanie

Polpenzia – raňajky podávané formou bufetu, servírované večere.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Flamingo, Santa Margherita di Pula má klimatizované spoločné priestory, reštauráciu, americký bar, TV miestnosť, kongresovú hala s kapacitou 150osôb, podzemné parkovisko a butik.

Golf

18 jamkové ihrisko Is Molas je vzdialené asi 6 km. Možnosť prenájmu vybavenia a rezervácie golfového ihriska.

Šport, relax, wellness

Bazén pre dospelých a bazén pre deti, tenisový kurt, mini golf, stolný tenis, možnosti vodných športov a potápania.
Wellness centrum (za poplatok podľa využívaných služieb, I Nidi a Superior izby vstup zdarma) s vyhrievaným bazénom a vírivkou, Kneippov kúpeľ, masáže, sauna, turecký kúpeľ, hydromasážna vaňa na kúpele s morskými riasami, fitnes miestnosť.

Firemný servis, teambuilding

Hotel je vhodný na organizáciu eventov, firemné motivačné pobyty, konferencie, obchodné stretnutia a team buildingy. K dspozícii je 5 konferenčných miestností s celkovou kapacitou 700 miest, v hlavnej hale je 250 miest. Obrovský vonkajší areál so súkromnou plážou umožňuje pracovné stretnutia v neformálnom prostredí na pláži. Zabezpečenie kompletného servisu je samozrejmosťou.

Zábava, aktivity

Animačné programy pre dospelých - aerobik, vodný aerobik, plážový volejbal, piano bar, kabaret, rôzne koncerty...

Rodina, deti

Detské ihrisko, miniclub, animácie, detský bazén, stolný futbal, stolný tenis.

Doprava

Individuálna. Možnosť zabezpečenia leteckej dopravy, trajektov, transferov. Označte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie vo vybranom type izby
  • polpenziu
  • využívanie bazénov
  • plážový servis podľa popisu
  • účasť na animačných programoch
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • plážový servis
  • wellness kartu
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Sardínia

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost