Club Hotel MARINA BEACH ****

Orosei / Sardínia / Taliansko

Pre náročných
Pri pláži
Bazén
Plážový servis

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Príjemný rezort pri pláži, len 1,5 km od mesta Orosei, bazény, reštaurácie, animácie, plážový servis, športoviská.

Poloha

Club Hotel Marina Beach rezort sa nachádza v zálive Orosei. Rozprestiera sa pri pláži v 23 hektárovom parku. Centrum mestečka Orosei je vzdialené asi 1,5 km.

Pláž, more

Privátna pláž s hrubším zlatým pieskom je vzdialená asi 200 m od hotela. Pre hotelových hostí k dispozícii ležadlá a slnečníky , v blízkosti plážovej reštaurácie Ristobar. Na pláži sú k dispozícii vodné bicykle a kánoe, zábavné aktivity a športové turnaje na páži.

Izby, apartmány

Priestranné a svetlé izby zariadené v typickom sardínskom štýle. Umiestnené sú v hlavnej budove alebo v menších domčekoch umiestnených v areáli.
 • Standard – piestranné a svetlé izby s balkónom alebo verandou svýhľadom na park alebo hory. Izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, mini kozmetický set, sušiak na bielizeň, flat TV s digitálnymi kanálmi, trezor, telefón, wifi, klimatizácia, písací stôl, minibar (konzumácia za poplatok).
 • Prestige – nachádzajú sa v exkluzívnej časti rezortu, pre klientov sú pripravené župany a plážové osušky, minibar a typické miestne sladkosti, upratovanie izieb aj popoludní, neskorý check-out až do 14,00 hod. Ostatné vybavenie ako v izbe Standard.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu. Možnosť doobjednať polpenziu alebo plnú penziu s nípojmi ( víno a voda k večeri zdarma). Možnosť dohodnúť si balíčky na výlety.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Club Hotel Marina Beach, Orosei má recepciu, 2 reštaurácie v typickom maurskom štýle - jedna sa nachádza v hlavnej budove Marina Centrale a druhá v bazénovej časti Pagoda Restaurant, bar, plážový bar, parkovisko pri vstupe do rezoertu s asistenčnou službou ( odvoz batožiny).

Šport, relax, wellness

Bazén s rozlohou 2500 m2 s ostrovčekom so zeleňou a 2 drevenými mostami. K dispozícii je časť pre deti s rozlohou 500 m2 a časť s hydromasážou a vírivkami s rozlohou 60 m2. Okolo celého bazéna sú k dispozícii ležadlá, slnečníky a malé stolčeky. Bar otvorený počas celého dňa aj večer, wifi za extra poplatok, zábavné aktivity v bazéne pre deti aj juniorov ( len v časti bazéna pre deti).
Fitness areál oproti bazénom s vybavením Technogym, 1 trávnaté futbalové ihrisko, 6 mutlifunkčných ihrísk, 1 basketbalové ihrisko, 1x ihrisko na penanque ( nutné rezervovať na recepcii vopred).

Zábava, aktivity

Zábavné a športové aktivity v bazéne a na pláži, špeciálne tématické večery v reštaurácii,

Rodina, deti

K dispozícii izby s prístelkami, zábavné programy, detský bazén, animácie v bazéne a na pláži.

Extra

Klubová karta - zahŕňa plážový servis ( 1 slnečník + 2 ležadlá ) od 3. radu. Plážový servis 1. - 3. rad za príplatok na vyžiadanie.
Možnosť prenájmu bicyklov, skútrov, áut, gumových člnov - služba je zabezpečovaná externou firmou, za poplatok na mieste.
Za poplatok na mieste zabezpečenie potápačských kurzov, prenájom potápačskej výstroje - služba zabezpečovaná externou firmou, za poplatok na mieste.
Zvieratá nie sú povolené s výnimkou vodiacich psov.

Doprava

Individuálna. Možnosť zabezpečenia leteniek, transferov, trajektov, prenájmu áut. Info v CK.

Cenník

Cena zahŕňa

 • Ubytovanie vo vybranom type izby
 • raňajky formou bufetu
 • využívanie bazénov
 • klubovú kartu
 • využívanie športovísk počas dňa ( večer za poplatok)
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • polpenziu alebo plnú penziu (na vyžiadanie, platba v CK)
 • plážový servis v 1. - 3 rade (na vyžiadanie, platba v CK)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod. Izby Prestige je nutné uvoľniť do 14,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Club Hotel Marina Beach, Orosei

Ďalšie hotely a apartmány v regióne -› ubytovanie Sardínia

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost