Hotel SHARDANA ****

Santa Teresa Galura / Sardínia / Taliansko

150m od pláže
Pre rodimy
Bazén

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Štvorhviezdičkový hotel s bazénom, pri pláži, vhodný pre rodiny s deťmi.

Poloha, dovolenka

Hotel Shardana sa nachádza na pokojnom, panoramatickom mieste medzi borovicami a myrtovníkmi, v rezidenčnom komplexe Baia Santa Reparata. Od S. Teresa Gallura je vzdialená 3km, Capo Testa 1km. Prístav a letisko v Olbii a prístav v Golfo Aranci je vzdialený 60km, Porto Torres je vzdialené 100km.
Viac o regióne na stránke: Sardínia.

Pláž, more

V tesnej blízkosti je kamenná terasa so slnečníkmi a ležadlami, piesočnato-kamienková pláž delená skalnými útesmi je vzdialená 150m od hlavnej budovy, plážový servis za poplatok na mieste.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek sa nachádzajú v murovaných bungalovoch alebo v hlavnej budove. Všetky majú samostatný vchod s malou terasou, kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, TV, telefón, klimatizáciu a minibar. Väčšina s výhľadom na more. Štvrté lôžko je formou poschodovej postele.

Stravovanie

Plná penzia – raňajky a obedy podávané formou bufetu, servírované večere. Nápoje nie sú zahrnuté v cene. 1 x v týždni typická sardínska večera.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Shardana, Santa Teresa Galura má: Bar, reštaurácia, spoločenská miestnosť s biliardom a TV, nestrážené parkovisko.

Šport, relax, wellness

Bazén so slnečníkmi a ležadlami, tenisové kurty, piano bar, dosky na windsurfing, plavidlá k dispozícii. V blízkosti potápačské centrum, prenájom lodí a škola jazdy na koňoch (5km).

Rodina, deti

Detská postieľka pre dieťa do 2 rokov zdarma (max 1 v izbe), strava v cene. 1 dieťa do 12 rokov na prístelke zdarma, do 07.06. a od 13.09

Extra

Pri svadobnej ceste do cca 01.06. a od 15.09. nevesta zdarma, v ostatných termínoch zľava pre nevestu 20%.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • Ubytovanie s plnou penziou
  • využívanie bazénu
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • Klubová karta
  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› Ubytovanie Sardínia

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost