Hotel BIANCANEVE ****

Sestriere / Piemonte / Taliansko

lyžiarske stredisko Sestriere

Pre rodiny
Vleky 200m
Wifi
Zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***+ / Tradičný štvorhviezdičkový hotel v typickom kamennom dome, so saunou za poplatok, wifi za poplatok, zastávkou skibusu, verejným parkoviskom.

Poloha

Hotel Biancaneve je situovaný na pokojnom a slnečnom mieste svahov Sestriere, s panoramatickým výhľadom na svahy skiareálu Sestriere / Via Lattea. V tejto lyžiarskej oblasti sa konali zimné Olympijské hry 2006. Nadmorská výška rezortu 2.035 m. Od centra je vzdialený cca 400 m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližší vlek 200 m od hotela, zdarma skibus, zastávka pri hoteli. Pre lyžovanie 400 km zjazdoviek na jeden skipas Vialattea. Požičovňa lyžiarskeho výstroja, lyžiarske školy a inštruktori v stredisku.
Viac o stredisku na lyžovanie Sestriere.

Izby, apartmány

Hotel pozostáva z hlavnej budovy, kde sa nachádzajú izby a z vedľajšej budovy so 6 apartmánmi. Dvojlôžkové izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, bezdrôtové pripojenie na internet. K dispozícii sú aj izby pre handicapovaných a jednolôžkové izby za príplatok (viď cenník).

Stravovanie

Polpenzia – raňajky formou bufetu, servírované večere. Možnosť doobjednať plnú penziu. Na vyžiadanie strava pre vegetariánov a celiatikov. Vianočná, silvestrovská a veľkonočná večera v cene.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Biancaneve, Sestriere má reštauráciu, 2 bary, čitáreň a TV, výťah, práčovňu za poplatok, verejné parkovisko naproti hotelu.

Šport, relax, wellness

Sauna a masáže za poplatok.

Rodina, deti

Detská postieľka pre deti 0-3 r. zdarma, strava za poplatok na mieste (v prípade konzumácie). Opatrovanie detí za poplatok na mieste.

Extra

Malé zvieratá povolené za poplatok (okrem spoločných priestorov).

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • vianočnú a silvestrovskú večeru
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavbiancaneveia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • obedy (platba v CK)
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvbiancaneveých parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Vialattea

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost