Hotel SKI CLUB I CAVALIERI ***

Sestriere / Piemonte / Taliansko

lyžiarske stredisko Sestriere

Free ski bus
350 m od vlekov
Klubová karta
Wifi
Parkovanie / Garáže

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Moderný rezidenčný komplex s apartmánovým ubytovaním ponúka šport, relax i zábavu, má lyžiareň, internet a garáž za poplatok.

Poloha

Ski Club I Cavalieri sa nachádza na panoramatickom slnečnom mieste, cca 500 m od centra Sestriere, v nadmorskej výške 2.024 m. Rezort, kde sa konali zimné olympijské hry 2006, ponúka šport, relax i zábavu.

Lyžovanie, skibus, skipas

Výhodná poloha asi 350 m od strediska Via Lattea, 500 m od údolnej stanice kabínkovej lanovky Colle Sestriere, zastávka free skibus je 80 m od hotela. Na lyžovanie je k dispozícii 400 km zjazdoviek na skipas Vialattea.
Viac o stredisku na lyžovanie Sestriere.

Izby, apartmány

Hotelové izby sú apartmánového typu pre 2/3/4 osoby, sú moderne zariadené, majú kuchynský kútik, kúpeľňu so sprchou a WC, TV, telefón a niektoré majú balkón.

Stravovanie

Raňajky podávané formou bufetu, servírované večere z možnosťou výberu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Ski Club I Cavalieri, Sestriere má reštauráciu, bar, spoločenskú a TV miestnosť, úschovňu lyží, výťah a garáž za poplatok.

Klubová karta

Platí v období 14.12. – 22.03. (od 3 rokov) a zahŕňa privítací nápoj, večerný program, denné programy, hry a turnaje, piano bar, program pre nelyžiarov, baby club pre deti od 3 rokov. Internet point a garáž za poplatok. Lyžiarske, snowboard a bežkárske lekcie v lyžiarskej škole v hoteli. Špeciálne zľavy pri prenájme lyží a v športovom obchode.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • klubovú kartu v termíne 14.12. – 22.03. (osoby od 3 rokov)
  • silvestrovskú večeru (31.12.) (platba na mieste)
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • dieťa do 3 rokov v detskej postieľke (nezahŕňa stravu, platba na mieste)
  • miestna taxa podľa zavicavalieriia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • obedy (na vyžiadanie, platba na mieste)
  • garáž (nutné vyžiadať vopred, platba na mieste)
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvicavalieriých parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Vialattea

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost