Hotel AKTEA ****

Lipari / Sicília / Taliansko

350m od mora
Bazén
Wifi
Kongresové centrum
Naše hodnotenie
****
Poloha
Nedávno postavený 4* hotel Aktea má výbornú polohu na pokojnom mieste no predsa v dosahu krátkej pešej prechádzky do centra mestečka Lipari nad zálivom Marina Lunga. Lipari je najväčším ostrovom vulkanického súostrovia Lipari (Liparské ostrovy), ktoré patria do regiónu Sicília.
Pláž
Hotel je asi 350m od mora. Kyvadlová doprava na najbližšiu pláž Canneto v určených časoch z hotela zdarma, na pláži za 10 minút. Hotel má zmluvy a zľavy na partnerské blízke pláže a ďalšie služby v okolí.
Ubytovanie
Všetky izby majú ručne maľované dlažnené podlahy, ladené sú do stredomorských farieb modrej s bielou a modrej so žltou. Použité sú hypoalergénne matrace z prírodného latexu. Hotel má celkom 40 izieb, všetky sú klimatizované, majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, TV s plochou obrazovkou, minibar, trezor, telefón a pripojenie na internet. Všetky majú privátnu terasu s výhľadom na záhradu, bazén alebo more.
  • Izba Standard
  • Junior Suita
Stravovanie
Raňajky, polpenzia alebo plná penzia v cene. Obedy a večere sú podávané formou menu, výber z 4 hlavných chodov, 4 druhých chodov, 2 príloh, dezert a čerstvé ovocie. Hotel ponúka predovšetkým stredomorskú kuchyňu.
Vybavenie hotela, ďalšie služby
Hotel Aktea, Lipari má recepciu, hotelový bar, reštauráciu s výhľadom na bazén a stredomorskú záhradu. Kompletne vybavené kongresové centrum, detaily pre zorganizovanie konferencie alebo iného firemného eventu dohodneme na požiadanie.
Šport, relax, wellness
Vonkajší bazén s mozaikou a vírivími ležadlami, bar pri bazéne, terasa s ležadlami a slnečníkmi na slnenie, strešná záhrada. K dispozícii je aj bazén pre malé deti.
Urobte si výlet na susedný ostrov Vulcano s liečivým vulkanickým bahnom.
Dĺžka pobytu, nástup na pobyt
Štandardne je minimálna dĺžka pobytu v sezóne 7 nocí, no podľa aktuálych možností zabezpečíme aj kratší pobyt. Preferovaný termín pobytu uveďte do rezervačného formulára, konkrétnu ponuku zašleme. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14h, izby je v deň odchodu nutné uvoľniť do 11h.
Cena zahŕňa
  • ubytovanie s raňajkami
  • využívanie bazénu
  • klimatizáciu
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti
Povinné doplatky
  • miestna taxa, resp. poplatok za vstup na Lipari podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste
Možnosť doobjednať
  • polpenziu alebo plnú penziu (na požiadanie)
  • komplexné cestovné poistenie
Doprava
Letenky na pravidelných linkách a transfer do hotela zabezpečíme na požiadanie. Transfer je najpohodlnejší z letiska v Catanii na Sicílii, odvoz z letiska do prístavu Milazzo, odtiaľ trajekt / rýchloloď na ostrov Lipari do Lipari. Z prístavu odvoz do hotela. Odporúčaný prílet do Catanie do 14h, odporúčaný odlet z Catanie od 12h.

Rezervácia pobytu - Hotel Aktea, Lipari

Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Sicília

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost