Rezort PARADÚ ****

Donoratico / Toskánsko / Taliansko

Pri pláži
Bazén
Wi-Fi
Pre rodiny
Animácie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Ekologicky ladený rezort s ubytovaním v chatkách, areálom plným zelene pri pláži, s bazénom, športoviskami aj animáciami.

Poloha

Novovybudovaný Paradú Tuscany Ecoresort otvorený v sezóne 2014 sa nachádza na pobreží Toskánska v lokalite Pianetti pri mestečku Donoratico, asi 3km. Rozkladá sa priamo pri pláži na viac než 36 hektároch s množstvom píniových stromov. Rezort je vybudovaný s ohľadom na životné prostredie s minimálnym potrebným zásahom do prostredia, materiály využité pri jeho budovaní sú zo 100%-ne recyklovateľného materiálu, energetickú spotrebu pokrýva fotovoltaický systém, voda je z vlastných studní rezortu. Kyvadlová doprava do a z Donoratico.

Pláž, more

Široká udržiavaná piesočnatá pláž pri rezorte. Slnečníky a ležadlá na pláži možné prenajať za poplatok, vstup na privátnu pláž pre klientov zdarma. Na pláži sú tiež ihriská – plážový volejbal, plážový futbal, detské ihrisko.
Pláže v tejto oblasti boli ocenené tzv. Modrou vlajkou pre ich čistotu.

Izby, apartmány

Celkom 190 drevených chatiek s celkom 374 plne vybavenými apartmánmi. Použitý materiál je prírodný, chemicky neošetrovaný.
Chatky – ubytovanie v štýle chalet – sú klimatizované, majú obývaciu miestnosť s plne vybaveným kuchynským kútikom, plne vybavenú kúpeľňu, sušič na vlasy, TV, wifi pripojenie na internet, trezor.
 • Chalet Montecristo (chalet 3) – jednoizbový apartmán pre max 3 osoby, asi 20m2 + 15m2, obývacia miestnosť s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, terasa s posedením.
 • Chalet Pianosa (chalet 4) – trojizbový apartmán pre max 4 osoby, asi 22m2 + 15m2, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, terasa s posedením.
 • Chalet Capraia (chalet 2+3) – dvojizbový apartmán pre max 5 osôb.
 • Chalet Elba (chalet 4+3) – spojenie dvoch apartmánov: Montecristo a Pianosa v jednej chatke vedľa seba.

Stravovanie

Individuálne.
Možnosť doobjednať raňajky, večere, polpenziu alebo plnú penziu – raňajky a večere formou bufetu, voda a stolové víno k jedlám v cene. V reštaurácií sú podávané aj obedy. Okrem hlavnej reštaurácie k dispozícii aj a la carte reštaurácia / pizzeria s toskánskymi a talianskymi špecialitami, bar pri bazéne, stánky s občerstvením na pláži.
Pečivo a raňajky môžu byť na požiadanie doručené do apartmánu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Rezort Paradú, Donoratico má recepciu, supermarket, parkovisko zdarma (nestrážené), rezort samotný je car-free, pohyb po ňom bez áut.

Šport, relax, wellness

Vonkajší bazén, niekoľko vonkajších víriviek, ihrisko na plážový volejbal, plážový futbal, boccia. Fitnes zóna na pláži vhodná na cvičenie aerobiku, Zumby, yoga, pilates.
Fitnes programy, vstupné kurzy plavenia a windsurfingu zdarma.
Prenájom bicyklov a e-bikov, mnoho zaujímavých výletných cieľov v okolí.
V okolí golfové ihrisko, tenis, jazda na koni.

Zábava, aktivity

Animácie a večerné programy.

Rodina, deti

Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok. Vybavenie pre bábätká na vyžiadanie.
Kluby pre deti a juniorov vo veku 3 – 17 rokov, detské animácie. Detské ihrisko na pláži, pieskoviská, vodné šmýkačky a pod.

Klubová karta

Za povinný poplatok, zahŕňa využívanie bazénu, vírivky, vstup na privátnu pláž (slnečníky za príplatok), animačný program, športové aktivity, vnútornú kyvadlovú dopravu.

Extra

Zviera povolené iba na vyžiadanie za poplatok na mieste.

Doprava

Individuálna. Možnosť zabezpečiť letenky + transfer k ubytovaniu. Letisko Pisa 78km, Florencia 131km. Železničná stanica Donoratico 3km.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a klimatizáciu
 • týždenné upratovanie s výmenou posteľnej bielizne a uterákov (pre pobyty na 8 a viac dní)
 • wifi pripojenie na internet zdarma
 • parkovacie miesto
 • využívanie bazénu a vstup na pláž
 • využívanie športovísk, fitnes program a kurzy na pláži
 • večerné programy v amfiteátri
 • miniklub pre deti a juniorov
 • kyvadlovú dopravu v rámci rezortu
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia cca € 150,00 / apartmán (môže byť požadovaná, platba na mieste)
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, cca € 1,50 / osoba od 12r. / deň (platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • plážový servis (slnečník + 2 ležadlá) € 25 /deň od 24.06.-09.09., inak € 15 /deň, príplatok za servis v 1.rade od mora € 10 /deň + platí akcia 7=6 ak je objednaný spolu s apartmánom
 • raňajky formou bufetu (platba v CK)
 • obedy a / alebo večere formou bufetu - vrátane vody, stolového vína a nealko nápojov (platba v CK)
 • posteľná bielizeň € 6 /osoba (alebo vlastná)
 • uteráky € 3 /osoba (sada 3 kusov, alebo vlastné)
 • denné upratovanie (okrem kuchynského kúta, vrátane výmeny uterákov) € 20 / Montecristo, € 24 / Pianosa, Capraia, stan Lodge, € 30 / Elba (na požiadanie, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí v termíne 15.07.-31.08., v ostatných termínoch 3 noci, nástupný deň je na požiadanie ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Chatky je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Rezort Paradú, Donoratico

Ďalšie hotely a apartmány v regióne -› ubytovanie Toskánsko

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost