Clubresidence ADLER

Moena / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Tre Valli

3 km od vlekov
Bazén / wellness
Pre rodiny
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Luxusný rezort s veľkými apartmánmi pre rodinnú dovolenku s deťmi, s baby klubom, ihriskom, špeciálnymi ponukami.

Poloha

Clubresidence Family & Wellness Adler má výbornú polohu len niekoľko krokov od centra dediny Moena a priamo oproti kongresovému centru Navalge.

Lyžovanie, skibus, skipas

Zjazdovky Passo San Pellegrino / Alpe Lusia sú vzdialené 2 km. Zastávka skibusu, ktorým sa dostanete na zjazdovky Dolomiti Superski priamo oproti rezortu - pri kongresovom centre. Moena je výborným východzím bodom pre lyžovanie v Tre Valli ale aj pre lyžovanie v lyžiarskom stredisku Val di Fassa, keďže sa nachádza na rozhraní dvoch údolí.
Viac o stredisku na lyžovanie Tre Valli.

Izby, apartmány

Clubresidence Adler má príjemne zariadené apartmány majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, trezor, LCD TV, kuchynský kútik so sporákom, mikrovlnou rúrou a umývačkou riadu.
 • BILO 4 – má obývaciu miestnosť s kuchynským kútikom a rozkladacím gaučom, spálňu s 2 lôžkami (manželská posteľ alebo 2 lôžka spojené) a balkón.
 • TRILO 4/6 – má obývaciu miestnosť s kuchynským kútikom a rozkladacím gaučom, izbu s 2 samostatnými lôžkami, spálňu s manželskou posteľou, 2 kúpeľne so sprchou.
 • QUATRO 4/7 – má obývaciu izbu s kuchynským kútikom a rozkladacím gaučom, 2 izby s 2 samostatnými lôžkami, spálňu s manželskou posteľou, balkón.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Clubresidence Adler, Moena má výťah, vyhrievanú úschovňu lyží a lyžiarok, garáž a parkovisko za poplatok.

Šport, relax, wellness

Bazén pre dospelých, bazén pre deti. Spa centrum Aqua Vitalis – turecký kúpeľ, fínska sauna, Kneippov chodník, relaxačná časť, wellness centrum, posilňovňa s kardio strojmi.

Klubová karta

Servis za povinný príplatok - musí byť objednaný pre každú osobu v apartmáne, možnosť výberu z 3 možností:
Princess service - vstup do wellness centra, príprava postelí pred príchodom, uteráky a kúpacie plášte pre dospelých, 1 set do kuchyne, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kútika, odpadky musia byť vynesené).
Queen service - vstup do wellness centra, príprava postelí pred príchodom, uteráky a kúpacie plášte pre dospelých, 1 set do kuchyne, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kútika, odpadky musia byť vynesené), navyše denné upratovanie.
King service - vstup do wellness centra, príprava postelí pred príchodom, uteráky a kúpacie plášte pre dospelých, 1 set do kuchyne, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kútika, odpadky musia byť vynesené), navyše denné upratovanie, denný raňajkový servis.

Rodina, deti

Mini Club, herňa, detské ihrisko, detský bazén.
Baby kit zdarma - postieľka, prebaľovací pult, vysoká stolička, ohrievač fliaš (nutné vyžiadať, pri príchode sa platí depozit).

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • využívanie bazénu
 • využívanie vyhrievanej úschovne lyží a lyžiarok
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia (platí sa na mieste)
 • princess service (platí sa na mieste)
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

 • garáž (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • parkovisko (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • Queen service (platí sa na mieste)
 • King service (platí sa na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Kuchynský kútik musí byť perfektne uprataný a odpadky vynesené v opačnom prípade bude účtovaný poplatok. V regióne Trentino je povinné separovanie odpadu, v prípade porušenia tohto nariadenia bude pokuta odrátaná z depozitu.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost