Blu Hotels SENALES ***

Maso Corto / Trentino-Alto Adige / Taliansko

Lyžiarske stredisko Val Senales

Pri svahu
Bazén / Wellnes
Garáž / Parkovisko
Wifi
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Dva hotely priamo pri svahu a pri vlekoch na ľadovec, majú wifi, plavecký bazén a wellness, lyžiareň, parkovisko, garáž.

Poloha

Dva hotely Blu Hotels – Sport hotel Cristal a Club hotel Zirm sa nachádzajú v nadmorskej výške 2.100 m v dedinke Maso Corto. Bolzano asi 70 km, termálne Merano 35 km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo na svahu, len pár metrov od vlekov. Zo strediska lanovka na ľadovec, lyžovanie v nadmorskej výške 3.200 m. Celkom 26 km zjazdoviek, 8 km bežkárskych tratí.
Viac o stredisku na lyžovanie Val Senales.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, trezor. V hoteli Cristal je 64 izieb, v hoteli Zirm 82 izieb.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky a večere podávané formou bufetu (nezahŕňa nápoje), popoludňajšie občerstvenie v čase 15,00-16,30 - polievka, snack, dezert, káva a čaj. 1 x v týždni tematická večera.
Vianočná a silvestrovská večera v cene.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Blu Hotels Senales, Maso Corto má recepciu, reštauráciu, bar, 2 konferenčné miestnosti pre 25 – 250 osôb, výťah, lyžiareň, vonkajšie parkovisko zdarma do vyčerpania kapacity, garáž za poplatok. Wifi pripojenie na internet v hotelovej lobby za poplatok na mieste.

Šport, relax, wellness

Vnútorný olympijský bazén zdarma. Fitnes miestnosť, sauna, turecký kúpeľ, solárium, Kneippov chodník, vírivka za poplatok. Tiež možnosť objednať masáže, za poplatok na mieste.

Zábava, aktivity

3x v týždni piano bar / živá hudba po večeri, v termínoch medzi 20.12.-06.04. Bowling, biliard a stolný tenis v herni za poplatok na mieste.

Rodina, deti

Deti do 9 rokov na prístelke zdarma.
Detská postieľka na vyžiadanie zdarma.
Mini club pre deti 4-12 rokov 5 hodín denne 6 dní v týždni v termínoch 20.12.-06.04. zdarma.

Extra

Malé zviera povolené na vyžiadanie, za poplatok.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • vianočnú a silvestrovskú večeru
 • využívanie bazénu
 • animácie pre deti 4-12 rokov
 • parkovanie do vyčerpania kapacity
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavblusenalesia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

 • vstup do wellness (vstup od 16 rokov, platba na mieste)
 • garáž (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • malé zviera (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvblusenalesých parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost