Rezidencia AI GINEPRI

Lido Altanea / Veneto / Taliansko

700 m od pláže
Bazén
Klimatizácia
Wifi
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Moderný rezidenčný komplex z piatich budov, pre rodiny s deťmi aj pre náročnejších klientov. Výťah, záhrada, veľký bazén, wifi pri bazéne zdarma, detské ihrisko, doprava na pláž vcene.

Poloha, dovolenka

Rezidencia Ai Ginepri sa nachádza v Lido Altanea neďaleko známeho starobylého mestečka Caorle, asi 100 m od nákupného centra "La Quercia".
Viac o stredisku na stránke: dovolenka Lido Altanea.

Pláž, more

Piesočná pláž je asi 700 metrov od rezidencia.
Plážový servis (slnečník + 2 ležadlá) na vyžiadanie za poplatok na mieste.
Mikrobus na pláž zadarmo.

Izby, apartmány

Rezidencia má 115 apartmánov. Apartmány typu V (dvojpodlažné) sú rozmiestnené v menších budovách. Majú záhradku, ostatné apartmány sú vo viacposchodových budovách, maji balkón. Vsetky apartmány sú novo zariadené, majú klimatizáciu, SAT TV, mikrovlnku, elektrický kávovar, sušič vlasov, trezor veľkú chladničku.
 • C6V – apartmán pre max. 6 osôb - cca 55 m2, dvojpodlažný. Prízemie: obývacia miestnosť s kuchynským kútikom dvojlôžkovým rozkladacím gaučom, kúpeľňa, malá záhradka. Poschodie: spálňa s manželskou posteľou, ďalšia menšia spálňu s dvoma samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou a WC.
 • C7 – apartmán pre max. 7 osôb - cca 70 m2, obývacia miestnosť s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom, kuchynským kútikom, spálňa s manželskou posteľou, samostatným lôžkom, ďalšia spálňa s 2 lôžkami, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Rezidencia Ai Ginepri, Lido Altanea má spoločnú záhradu, bazén pre dospelých pre deti, terasu na slnenie s ležadlami a slnečníkmi, parkovisko.
Wifi pri bazéne v cene.

Rodina, deti

Detská postieľka na vyžiadanie vopred za poplatok.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • využívanie bazénov
 • wifi pri bazéne zdarma
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 100,00 / apartmán (platba na mieste)
 • spotreba energií € 45,00 / apartmán / týždeň (platba na mieste)
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi (platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • posteľnú bielizeň € 6,00 / osoba / výmena
 • detskú postieľku € 28,00 / týždeň
 • plážový servis € 58,00 / týždeň 16.06.-01.09. a € 40,00 /týždeň 15.05.-16.06. a 01.09.-22.09. za 1 slnečník + 2 ležadlá (na vyžiadanie vopred, platba na mieste)
 • záverečné upratovanie cca € 45,00 / týždeň (alebo odovzdať apartmán uprataný)
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Záverečné upratovanie nie je v cene a je potrebné odovzdať apartmán uprataný, inak bude účtovaný poplatok € 45,00, resp. je upratanie možné objednať.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Dĺžka pobytu je 7 nocí, na vyžiadanie ľubovoľný. Nástupný deň je sobota, na vyžiadanie ľubovoľný. Ubytovanie je možné od 16,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lido Altanea

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost