Rezidencia ALLE FARNIE

Lido Altanea / Veneto / Taliansko

600 m od pláže
Bazén
Klimatizácia
Wifi
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Moderné poschodové radové vilky, bazén s wifi, terasou a leždlami, parkovisko, predzáhradky, vyhradené parkovacie miesto.

Poloha, dovolenka

Rezidencia Alle Farnie s nákupnou pasážou je situovaná blízko nákupného centra „La Quercia“ v stredisku Lido Altanea neďaleko Caorle.
Viac o stredisku na stránke: dovolenka Lido Altanea.

Pláž, more

Piesočnatá pláž sa nachádza asi 600 m od rezidencie.
Plážový servis (slnečník + 2 ležadlá) za poplatok na mieste, možné vopred rezervovať.
Mikrobus na pláž.

Izby, apartmány

Časť apartmánov sa nachádza v menších domoch (každý dom má viac apartmánov), ďalšie sa nachádzajú vo viacposchodovej budove a majú balkón. Všetky apartmány sú novo zariadené a majú klimatizáciu, SAT TV, mikrovlnku, americký kávovar, trezor, sušič na vlasy a veľkú chladničku.
 • B4 – apartmán pre max 4 osoby má obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom a kuchynským kútom, 1 dvojlôžkovú spálňu, kúpeľňu so sprchou a WC a balkón.
 • B5V – apartmán pre max 5 osôb sa nachádza na dvoch podlažiach. Prízemie: obývacia miestnosť s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom a kuchynským kútikom, terasa alebo záhradka. Poschodie: 1 spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, kúpeľňa so sprchou a WC.
 • C6V – apartmán pre max 6 osôb sa nachádza na dvoch podlažiach. Prízemie: obývacia miestnosť s kuchynským kútikom, dvojlôžkovým rozkladacím gaučom a záhradka alebo terasa. Poschodie: spálňa s manželskou posteľou, ďalšia menšia spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou a WC.
 • C7 – apartmán pre max 7 osôb má obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom a kuchynským kútikom, spálňu s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, ďalšiu spálňu s dvoma lôžkami, kúpeľňu so sprchou a WC a balkón.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Rezidencia Alle Farnie, Lido Altanea má spoločnú záhradu a bazén pre dospelých s integrovaným bazénom pre deti, menšiu terasa na slnenie vybavenú ležadlami a slnečníkmi, parkovisko.

Rodina, deti

Detská postieľka na vyžiadanie vopred za poplatok.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • využívanie bazénu
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia (platba na mieste)
 • spotrebu (platba na mieste)
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

 • plážový servis (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • detskú postieľku (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • posteľnú bielizeň (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • záverečné upratovanie (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Záverečné upratovanie nie je zahrnuté v cene a apartmán musí byť odovzdaný uprataný, v opačnom prípade bude účtovaný poplatok (možné aj objednať a zaplatiť pri príchode).

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Dĺžka pobytu je 7 nocí, na vyžiadanie ľubovoľný. Nástupný deň je sobota, na vyžiadanie ľubovoľný. Ubytovanie je možné od 16,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lido Altanea

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost