Aparthotel ASHANTI

Bibione Spiaggia / Veneto / Taliansko

Pri pláži / Plážový servis v cene
Bazén
Wellness & fitnes & beauty
Klimatizácia / Internet
Bezbariérové apartmány
Pre náročných

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Príjemný aparthotel s vynikajúcou polohou pri pláži, blízko centra strediska. Má bazén, wellness, posilňovňa, masáže a kozmetické procedúry, plážový servis, miniclub, internet, možnosť doobjednať raňajky. Vhodný pre náročnejších klientov, rodiny s deťmi, skupiny priateľov.

Poloha, dovolenka

Aparthotel Ashanti má výbornú polohu v časti Bibione Spiaggia blízko hlavnej nákupnej ulice. Pozostáva z 64 apartmánov na troch poschodiach.
Viac o stredisku na stránke dovolenka Bibione.

Pláž, more

Priamo pri piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora, ku ktorej vedie chodník.
Plážový servis (1 slnečník + ležadlo + kreslo / apartmán), rezervované miesto pre každý apartmán v cene.

Izby, apartmány

Všetky apartmány sú novo zariadené a majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, SAT TV, pripojenie na internet ADSL, trezor, sušič na vlasy, klimatizáciu, kuchynský kútik v obývacej miestnosti s mikrovlnou rúrou a balkón – rôzne veľkosti a výhľady pri jednotlivých apartmánoch.
 • A2 / N – obývacia izba s kuchynským kútom a manželskou posteľou, severná strana s balkónom bez výhľadu na more (výhľad na parkovisko). - Max. 2 osoby.
 • A2 / S – obývacia izba s kuchynským kútom a manželskou posteľou, kúpeľňa, južná strana s balkónom (môže byť s výhľadom do záhrady alebo na bazén alebo pláž). - Max. 2 osoby.
 • B4 / N – jedna spálňa s 1 manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 1 osobu, severná strana s balkónom bez výhľadu na more (výhľad na parkovisko). - Max. 4 osoby.
 • B4 / beach – jedna spálňa s 1 manželskou posteľou 1 samostatným lôžkom, obývacia izba s kuchynským kútom rozkladacím gaučom pre 1 osobu, južná strana s balkónom s výhľadom na more). - Max. 4 osoby.
 • B4 / S – jedna spálňa s 1 manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 1 osobu, južná strana s balkónom (môže byť s výhľadom na záhrady alebo na bazén alebo pláž). - Max . 4 osoby.
 • B4 / SA – (posledné poschodie), jedna spálňa s 1 manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 1 osobu, južná strana s balkónom s výhľadom na more. - Max. 4 osoby.
 • B4 / SS – ako B4 / S ale bez a / alebo výhľadom na more s vlastným sociálnym zariadením pre osoby so zdravotným postihnutím. - Max. 4 osoby.
 • C5 / N – jeden dvojlôžková izba, jedna spálňa s 2 lôžkami, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 1 osobu, severná strana s balkónom bez výhľadu na more (výhľad na parkovisko). - Max. 5 osôb.
 • C6 / N2 – jeden dvojlôžková izba, jedna spálňa s 2 lôžkami, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 1 alebo 2 osoby, 2 kúpeľne, severná strana s balkónom (výhľad na parkovisko). - Max. 5 / 6 osôb.
 • C5 / S – jedna dvojlôžková izba, jedna spálňa s 2 lôžkami, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 1 osobu, južná a západná / južná a východná / južná strana s balkónom (môže byť s výhľadom do záhrady alebo bazén alebo pláž). - Max. 5 osôb.
 • C5 / S2 – jedna dvojlôžková izba, jedna spálňa s 2 lôžkami, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 1 osobu, západná strana s malým balkónom a južná strana s balkónom a výhľadom na more. - Max. 5 osôb.
 • C5 / SA – 1 dvojlôžková izba, 1 spálňa s 2 samostatnými lôžkami, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou, 2 kúpeľne (jedna vybavená práčkou), južná strana s balkónom s výhľadom na more as hydromasážnou vaňou. TV s plochou obrazovkou a DVD prehrávač. - Max. 5 osôb.
 • C6 / N – jedna spálňa s 1 manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, spálňa s 2 lôžkami, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 1 osobu, severná strana s balkónom bez výhľadu na more (výhľad na parkovisko). - Max. 6 osôb.
 • C6 / S – jedna spálňa s 1 manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, spálňa s 2 lôžkami, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 1 osobu, južnej alebo západnej / južná strana s balkónom (môže byť s pohľad cez záhrady alebo na bazén alebo pláž). - Max. 6 osôb.
 • C6 / SA – 1 izba s manželskou posteľou + samostatné lôžko, 1 spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou, 1 kúpeľňa vybavená práčkou, južná strana s balkónom s výhľadom na more a s hydromasážnou vaňou. TV s plochou obrazovkou a DVD prehrávač. - Max. 6 osôb.

Stravovanie

Individuálne.
Možnosť doobjednať raňajky formou bufetu (platba na mieste).

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Aparthotel Ashanti, Bibione má recepciu, bar, raňajkovú miestnosť a kryté parkovisko zdarma (do vyčerpania kapacity).

Šport, relax, wellness

Bazén pre dospelých a deti s hydromasážnou časťou, vodnými hrami a barom, fitnes miestnosť, južne orientovaná terasa na slnenie s ležadlami a slnečníkmi.
Wellness kútik, voľný vstup pre hostí Ashanti (od 18 rokov), revitalizačné sprchy, turecké kúpele, hydromasážna vaňa, plávanie proti prúdu bazén a relaxačná miestnosť.
Posilňovňa s voľný vstupom pre klientov.
Beauty centrum, estetické procedúry, štandardné i exotických masáží čokoládové masáže, za poplatok na mieste.
Prenájom bicyklov zdarma (do vyčerpania kapacity).

Rodina, deti

Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok na mieste. Mini-club.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • klimatizáciu
 • posteľnú bielizeň a uteráky s týždennou výmenou
 • denné upratovanie (okrem kuchynského kútika, ten musia klienti upratať sami)
 • využívanie bazénu a fitnes zóny (podľa popisu)
 • plážový servis
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 100,00 / apartmán
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • detská postielka € 20,00 / týždeň, (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • kontinentálne raňajky formou bufetu pre deti do 2 rokov zdarma; od 3 rokov € 3.00 / deň; do 4 rokov € 4,00 / deň; do 5 rokov, € 5,00 / deň; do 6 rokov € 6,00 / deň; od 7 rokov a dospelých € 8,00 / deň, (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Aparthotel Ashanti, Bibione

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Bibione

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost