Hotel SERENELLA ***

Lido di Jesolo / Veneto / Taliansko

180m od pláže
Plážový servis
Deti do 7r. zdarma
Wifi
Klimatizácia
Pes povolený

Naše hodnotenie

*** / Jednoduchý hotel za skvelú cenu v centre Jesola.

Poloha

Hotel Serenella má výbornú centrálnu polohu v obľúbenom letovisku severného Jadranu Lido di Jesolo. Nachádza sa v bočnej uličke, takže mimo najväčšieho ruchu, no zároveň len asi 100m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, barov a reštaurácií. Spojenie s atrakciami v celom 13km dlhom stredisku zabezpečuje miestna autobusová doprava - alebo sa môžete previesť na prenajatom bicykli.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s jmeným pieskom a pozvoľným vstupom do mora asi 180m od hotela. Plážový servis je zahrnutý v cene - 1 slnečník a 2 leadlá, resp. kreslá na izbu.

Ubytovanie

Jednoducho a účelne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón, TV, trezor, klimatizáciu / kúrenie a balkón. K dispozícii sú izby dvojlôkové, s možnosťou 1-2 prísteliek a tiež jednolôžkové.

Stravovanie

Raňajky formou amerického bufetu v cene. Večere si doprajete v jednej z výborných reštaurácií alebo pizzerií v blízkosti hotela - bývate v centre, každý večer môžete vyskúšať iný podnik, alebo zopakovať obľúbený.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Serenella, Lido di Jesolo má recepciu, výťah, bar, TV miestnosť, wifi pripojenie na internet v spoločných priestoroch zdarma, parkovisko zdarma do vyčerpania kapacity.

Zábava, aktivity

V Lido di Jesolo sa neustále niečo deje, večerný program na promenáde (podľa sezóny), množstvo podnikov, v západnej časti strediska je vodný park Aqualandia, bludisko Le Messi a pod.

Rodina, deti

Deti do 7 rokov v izbe s 2 dospelými zdarma.

Extra

Malé zviera na požiadanie akceptované.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • plážový servis
  • wifi v spoločných priestoroch
  • parkovanie do vyčerpania kapacity
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 1,00 /osoba od 12r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí v termíne 07.08.-22.08., inak 3, resp. 2 noci. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Serenella, Lido di Jesolo

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lido di Jesolo

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost