Aparthotel SVEZIA & SCANDINAVIA ****

Lido di Jesolo / Veneto / Taliansko

Pri pláži
Pre rodiny
Bazén
Plážový servis
Wifi
Parkovanie
Bez bariér !

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Rodinne orientovaný hotel a aparthotel priamo pri pláži, s bazénom a záhradou, miniklub pre deti.

Poloha

Rodinne vedený hotel s aparthotelom Svezia & Scandinavia sa nachádza vo východnej časti strediska Lido di Jesolo neďaleko námestia Piazza Milano a hlavnej ulice, ktorá sa vo večerných hodinách mení na pešiu promenádu najdlhšiu v Európe. Obchody, reštaurácie a bary v dobrej dostupnosti. Hotel je kompletne bezbariérový.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a jemným pieskom je priamo pred hotelom. Plážový servis v cene - 1 slnečník a 2 ležadlá, resp. kreslá na izbu. Ihrisko pre deti na pláži.

Izby, apartmány

Hotel ponúka ubytovanie v izbách aj apartmánoch. Izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, LCD TV (prepojené izby majú 2 TV), trezor, malú chladničku, wifi pripojenie na internet zdarma, klimatizáciu a balkón. Celkom 100 izieb, všetky sú nefajčiarske.
 • Dvojlôžková izba – s možnosťou 2 prísteliek alebo postieľky, bočný výhľad na more.
 • Jednolôžková izba – s možnosťou 1 prístelky alebo postieľky, bočný výhľad na more.
 • Dvojlôžková izba VM – priamy výhľad na more.
 • Prepojené izby – dvojlôžková izba prepojená s jednolôžkovou, pre až 4 osoby, 2 balkóny s bočným výhľadom na more.
 • Izba s obývacou časťou – dvojôžková, 2 balkóny s bočným výhľadom na more.
 • Bezbariérové izby – 3 typy. Majú malý balkón, dvere široké 78,5cm, madlá vo výške 100cm, stôl vo výške 73cm, písaciu plochu 85cm; kúpeľa s posuvnými dverami, umývadlo s dostatkom miesta pre priamy prístup na vozíčku, sprchu s bezbariérovým prístupom a sedadlom, ručnú sprchu, 2 madlá v sprchovacom kúte so závesom, vertikálne madlo oproti toalete, 2 madlá po stranách toalety (1 sklápacia rúčka), horizontálne madlo po ľavej strane bidetu, dvere široké 80cm, umývadlo vo výške 80/82/84cm, toaleta vo výške 42/45/53cm, vzdialenosť medzi toaletou a bidetom 82cm, medzi nimi a stenou 20/30cm, horizontálne madlo vo výške 80cm.
Celkom 28 apartmánov pre 4-6 osôb má spálňu s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom a kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, 2 telefóny, sat TV - 2 LCD TV, wifi zdarma, trezor, klimatizáciu, dvere majú elektronické zámky, terasa s výhľadom na more. Apartmány sú denne upratované (s výnimkou kuchynky), cena zahŕňa záverečn upratovanie, pravidelnú výmenu bielizne, raňajky formou bufetu (možná tiež polpenzia a plná penzia). Kuchynský kút má sporák s 2 platňami, elektrickú rúru / mikrovlnku, drez, chladničku s mraziacim boxom.
 • Apartmán s bočným výhľadom na more
 • Apartmán s priamym výhľadom na more

Stravovanie

Možnosť voľby medzi raňajkami, polpenziou a plnou penziou "all inclusive". Raňajky, obedy aj večere sú formou bufetu. K obedu aj večeri sú v cene aj nápoje - víno, voda a nealko. Informujte sa v prípade potravinových intolerancií.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Aparthotel Svezia & Scandinavia, Lido di Jesolo má recepciu, bar, reštauráciu, terasu, bar s občerstvením, parkovisko monitorované kamerou zdarma. Práčovňa v hoteli za poplatok.
Hotel je bezbariérový - všetky spoločné priestory, reštaurácia, raňajková miestnosť a bar, pláž aj bazén a veľá časť izieb.

Šport, relax, wellness

Vonkajší bazén zdarma pre dospelých aj deti. Prenájom bicyklov, ležadlá pri bazéne, plážové osušky a vírivka za poplatok.

Zábava, aktivity

Animačný program pre deti 4-10 rokov.

Rodina, deti

Hotel špeciálne zameraný na rodiny s deťmi. Počas raňajok je k dispozícii detský kútik s produktmi zvlášť určenými deťom, komfortné sedenie pre rodiny s deťmi, vysoké stoličky. Detský bazén s plytkou vodou, ihrisko na pláži a herňa v hoteli s dozorom animátorov od júna do augusta. Vnútri hotela je miestosť pre bábätká, herňa aj s Wii a videohrami, multimediálna zóna s detským kinom, tanečná / karaoke miestnosť, knižnica, vonkajšie ihrisko.
Na požiadanie k dispozícii redukcie na toaletu, schodíky pre deti, vysoké stoličky alebo podsedáky v reštaurácii, zábrany na posteľ, prenájom golfových kočíkov za poplatok. Pre bábätká na požiadanie do vyčerpania kapacity vanička, baby phone a ohrievač fliaš za príplatok, asistencia pri príprave jedla pre bábätká. Baby sitting za poplatok.
Animácie pre deti od 4 rokov od júna do augusta, týždenný program predstavení (cirkus, detské tance, karaoke). Animácie na pláži podľa programu pláže.

Extra

Zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami / polpenziou / plnou penziou
 • nápoje k obedu a večeri
 • plážový servis
 • využívanie bazénu
 • wifi v celom hoteli
 • animácie pre deti podľa programu
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2 /osoba od 12r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3-7 nocí, podľa termínu. Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu najneskôr od 14,00 hod. Izby a apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Aparthotel Svezia & Scandinavia, Lido di Jesolo

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lido di Jesolo

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost