Rezidencia PLAGNE LAUZE

La Plagne / Rhône Alpes / Francúzsko

Lyžiarske stredisko La Plagne

300 m od lanovky
Pre rodiny
Sauna / Bazén

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Rezidencia z viacerých menších budov, v tesnej blízkosti reštaurácií a barov. Má vonkajší vyhrievaný bazén a saunu, úschovňu lyží, kryté parkovisko za poplatok.

Poloha

Rezidencia Plagne Lauze sa nachádza v Plagne 1800. Obchody, reštaurácie a bary sa nachádzajú v tesnej blízkosti rezidencie. Medzi jednotlivými časťami rezortu premáva shuttle bus. Moutiers je vzdialené 35 km, Chambéry je vzdialené 118 km, Lyon 202 km a Genéve 150 km.

Lyžovanie, skibus, skipas

300 m od najbližších vlekov.
Viac o stredisku na lyžovanie La Plagne.

Izby, apartmány

Rezidencia pozostáva z celkom 7 budov v štýle chaty má celkom 196 renovovaných apartmánov rôznych typov. Všetky apartmány majú sporák ( môže byť aj dvojplatnička), chladničku, mikrovlnku, umývačku riadu, kávovar, kúpeľňu so sprchou a WC. TV za poplatok. Kuchynský kútik sa nachádza v obývacej miestnosti. Rozmiestnenie a typ lôžok sa môže v jednotlivých apartmánoch líšiť.
 • Štúdio 2 –> pre 2 osoby má cca 15 m2 a pozostáva z 1miestnosti s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom.
 • Štúdio 4 – pre 4 osoby má cca 24 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti dvojlôžkovým gaučom a a čiastočne oddeleného výklenku s poschodovou posteľou.
 • A1-4 – pre max 4 osoby má cca 29 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom a spálne s 2 samostatnými lôžkami.
 • A1-5 – pre max 5 osôb má cca 35 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s rozkladacím dvojlôžkovým a jednolôžkovým gaučom a spálne s 2 samostatnými posteľami
 • A2-6 – pre max 6 osôb má cca 45 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s rozkladacím jednolôžkovým gaučom a vyťahovacou posteľou, spálne s manželskou posteľou a spálne s 2 samostatnými lôžkami.
 • A3 –8 – pre max 8 osôb má cca 70 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s 1 jednolôžkovým rozkladacím gaučom a 1 vyťahovacou posteľou, spálne s manželskou posteľou a 2 spální, každá s 2 samostatnými posteľami.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Rezidencia Plagne Lauze, La Plagne má recepcia (dohovoríte sa francúzsky, anglicky, nemecky, španielsky), uzamykateľná úschovňa batožiny so sprchou a WC, bar, reštaurácia, práčovňa (za poplatok), v každej budove je k dispozícii úschovňa lyží, kryté parkovisko za poplatok ( 30 – 300 m ).

Šport, relax, wellness

V rezidencii sauna a vonkajší vyhrievaný bazén ( 14:15 - 19:15 hod). V Plagne Bellecote (2 km) je k dispozícii fitnes centrum, bazén a korčuliarsky štadión. V Belle Plagne wellness, v Plagne centre športové centrum. V Plagne 1800 možnosť ďalších športových a zábavných aktivít ako napr. výlety na helikoptére, paragliding, vychádzky so snežnicami, jazda na snežných skútroch, štvorkolkách, heli skiing, olympijská 8 km bobová dráha.

Rodina, deti

Baby kit za poplatok - detská postieľka, stolička. Detskú postieľku je možné objednať pre deti do 2 rokov a max. 15 kg, pre deti nad 2 roky alebo nad 15 kg je možné vyžiadať zdarma ochrannú zábranu na lôžko. Detská stolička je pre deti od 6 mesiacov. Lyžiarske škôlky, detské kluby, opatrovateľská služba a jasle za poplatok na mieste. Pri vstupe do detských klubov, opatrovateľských služieb a jaslí musí byť predložený očkovací preukaz pričom deti musia byť zaočkované aspoň proti tuberkulóze, tetanu a detskej obrne. Jardin de Neiges - Plagne 1800 pre deti od 3 rokov. Zoznámenie sa s lyžovaním s E.S:F. inštruktormi, denne v čase 9:30 hod – 12:30 hod a od 14:30 hod do 17:00 hod. E.S.F. v budove „Le Cervin“ pre deti vo veku 3 – 6 rokov, otvorená nedeľa – piatok v čase 9:30 hod - 12:30 hod a 14:00 hod – 17:00 hod., doporučujeme objednať vopred, 100 m od rezidencie, platí sa na mieste.

Extra

Sušič na vlasy, žehlička a žehliaca doska, vysávače, ohrádka na posteľ pre deti do 6 rokov, zdarma do vyčerpania kapacity. Možnosť objednania skipasov, lyžiarskeho vybavenia, lyžiarskej školy (informácie v CK).

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • posteľnú bielizeň
 • využívanie úschovne lyží
 • využívanie bazénu a sauny
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia (platí sa na mieste)
 • záverečné upratovanie (v závislosti od typu, platí sa na mieste)
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

 • baby kit (na vyžiadanie, úhrada v CK)
 • kryté parkovisko (cena závisí od voľného sektoru, na vyžiadanie, úhrada v CK), maximálna výška auta 1,8 m
 • „Comfort + Formula“ zahŕňa: prípravu postelí pred príchodom, uteráky, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kútika kúpeľne), čistiaci balíček (na vyžiadanie, v prípade záujmu je poplatok povinný pre všetky osoby v apartmáne s výnimkou detí do 2 rokov)
 • uteráky (1 uterák na ruky, 1 osuška / osoba + 1 podložka do kúpeľne, na vyžiadanie, platí sa na mieste)
 • zvieratá s očkovacím preukazom (na vyžiadanie, platí sa na mieste)
 • čistiaci balíček (čistiace produkty na 1 týždeň, platí sa na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost