Hotel CHAUDANNE ****

Meribel / Rhône Alpes / Francúzsko

Lyžiarske stredisko Meribel

Pri svahu
Bazén / Wellness
Pre rodiny / Zviera povolené
Wifi
Garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Štvorhviezdičkový hotel s wellness pri lyžiarskom svahu.

Poloha

Celoročne otvorený hotel La Chaudanne má centrálnu polohu v rámci strediska Meribel v nadmorskej výške cca 1.450 m – výborná dostupnosť obchodov a služieb strediska. Hotel má 50-ročnú tradíciu, bol založený krátko po vybvudovaní strediska Meribel a je stále vedený rodinou Dallery.

Lyžovanie, skibus, skipas

Na lyžiach možné zísť až k hotelu. Lyžovanie v stredisku Meribel prepojenom s ďalšími strediskami Les 3 Valleés s celkom 600 km zjazdoviek.
Viac o stredisku na lyžovanie Meribel.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou, resp. vaňou a WC, sušič na vlasy, kúpací plášť a papuče, privítací Nuxe balíček, sat TV, trezor, minibar, wifi pripojenie na internet zdarma. Každá izba je jedinečná, zariadená štýlom moderného luxusu v kombinácii s alpskými prvkami. Malé podkrovné izby asi 15m2 bez balkónu.
Izby Standard pre 1-2 osoby majú 17-20 m2, niektoré majú balkón.
Izby Superior majú 24-27 m2, niektoré možnosť 3. lôžka pre dieťa do 12 rokov, niektoré s balkónom.
Duplex Suita má 32-40 m2, pre max 4 osoby, dvojpodlažná, obývacia miestnosť s dvojlôžkovým gaučom a spálňa s manželskou posteľou, balkón.
Deluxe Suita pre až 4 osoby má obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom a spálňu s manželskou posteľou, balkón.
Rodinné Deluxe izby asi 54-57 m2, spálňa s manželskou posteľou, vlastnou kúpeľňou a obývacou časťou plus izba s 3 samostatnými lôžkami s vlastnou sprchou; alebo verzia s mezanínom.
Navyše možné rezervovať aj apartmán od štúdia pre 2 osoby až po dvojpodlažný pre 8 osôb s kuchyňou a zároveň hotelovými službami v cene.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu so studenými a teplými jedlami v cene. Večere možné objednať v hotelovej reštaurácii (aj vopred), alebo poradia, ktoré vychytené reštaurácie v stredisku sa oplatí navštíviť.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel La Chaudanne, Meribel má recepciu, reštauráciu, bar, garáž za poplatok.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna – na sezónu 2014/15 nový vnútorný bazén, vyhrievaný vonkajší bazén, Jacuzzi, sauna, turecký kúpeľ, fitnes miestnosť. Nuxe Spa s bohatou ponukou masáží, procedúr a skrášľovacích kúr.

Zábava, aktivity

V blízkosti hotela klzisko, bowling, kino, diskotéka.

Rodina, deti

Detský klub (4-12r.) a klub pre tínedžerov. Herňa pre deti, hračky, farbičky; PS4 s najnovšími videohrami, multimediálne hry, biliard, šípky. Animácie a popoludňajší čaj počas francúzskych prázdnin.

Extra

Zviera povolené iba na vyžiadanie vopred za poplatok.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • využívanie bazénu a wellness zóny (okrem procedúr)
  • detský mini / teen klub
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • večere (na vyžiadanie, platba v CK)
  • garáž (na vyžiadanie, platba na mieste)
  • zviera (na vyžiadanie, platba na mieste)
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost