Rezidencia LE HAMEAU DU SAUGET

Les Coches / Rhône Alpes / Francúzsko

Lyžiarske stredisko Montchavin-Les Coches

100 m od svahu
Pre rodiny

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Rezidencia pozostáva z 8 budov postavených v štýle chát – z dreva, kameňa a bridlice, ktoré perfektne zapadnú do krajiny.

Poloha

Všetky budovy rezidencie Le Hameau du Sauget sa nachádzajú v blízkosti centra rezortu Les Coches. Najbližšie obchody - minimarket, reštaurácie, puby, zmenáreň sú vzdialené asi 300 m. Ďalšie obchody a služby sa nachádzajú v Montchavin asi 3 km od rezidencie. Najbližšia železničná stanica sa nachádza v Landry 10 km, letisko Chambéry je vzdialené 113 km, Lyon 202 km a Genéve 140 km. Shuttle bus medzi Montachvin a rôznymi časťami Les Coches premáva denne v časoch 09:00 hod - 12:15 hod a 13:45 hod - 22:00 hod. Nadmorská výška rezortu Les Coches je 1.450 m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Jednotlivé budovy sú od zjazdovky vzdialené max. 100 m.
Viac o stredisku na lyžovanie Montchavin-Les Coches.

Izby, apartmány

Celkom 369 apartmánov rôznych typov je jednoducho a účelne zariadených. Apartmány sa nachádzajú v ôsmych 3 – 7 poschodových budovách a majú kuchynský kútik s dvojplatničkou alebo elektrickým sporákom, chladničkou, malou rúrou alebo mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu a kávovarom, TV a kúpeľňu so sprchou a WC.
 • Štúdio 4 – pre max. 4 osoby má cca 22 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s 2 jednolôžkovými gaučami a kabíny (oddelený neuzatvorený výklenok) s poschodovou posteľou.
 • A1-4/5 – pre max. 5 osôb má cca 22 m2 pozostáva z obývacej miestnosti s 2 jednolôžkovými gaučami a rozkladacou posteľou, spálne s manželskou posteľou oddelenej od obývacej miestnosti drevenou zasúvacou stenou.
 • A1-6/7 – pre max. 7 osôb má cca 30 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s 2 jednolôžkovými gaučami a rozkladacou posteľou, spálňa alebo medziposchodie s manželskou posteľou oddelenej od obývacej miestnosti drevenou zasúvacou stenou a kabíny (oddelený neuzatvorený výklenok) s poschodovou posteľou.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Rezidencia Le Hameau Du Sauget, Les Coches má recepciu – dohovoríte sa francúzsky, anglicky a nemecky, v každej budove je výťah a úschovňa lyží.

Šport, relax, wellness

V stredisku možnosť rôznych športových a apres ski aktivít – umelé klzisko, osvetlená sánkarská dráha, heli skiing, vyhliadkové lety helikoptérou, prechádzky na snežniciach, olympijská bobová dráha, kino, knižnica.

Rodina, deti

Detská postieľka a stolička na vyžiadanie za poplatok. Detskú postieľku je možné objednať pre deti do 2 rokov a max. 15 kg, pre deti nad 2 roky alebo nad 15 kg je možné vyžiadať zdarma ochrannú zábranu na lôžko. Detská stolička je pre deti od 6 mesiacov.
Lyžiarske škôlky, detské kluby, opatrovateľská služba a jasle za poplatok na mieste.
Pri vstupe do detských klubov, opatrovateľských služieb a jaslí musí byť predložený očkovací preukaz pričom deti musia byť zaočkované aspoň proti tuberkulóze, tetanu a detskej obrne.
Pre deti je striktne požadované lyžiarske oblečenie a bezpečnostná helma.
„Cacahuéte“ – opatrovateľské centrum pre deti vo veku 6 – 36 mesiacov, nachádza sa v centre rezortu 100 – 800 m od jednotlivých budov.
„Pirouette“ - detský klub pre deti vo veku 6 – 12 rokov, nachádza sa v centre rezortu 100 – 800 m od jednotlivých budov. Možnosť lyžiarskej školy, stravovania a pod. (dohoda na mieste).

Extra

Sušič na vlasy, žehlička a žehliaca doska, zábrana na posteľ pre deti – info na recepcii.
Možnosť objednania skipasov, lyžiarskeho vybavenia, lyžiarskej školy (informácie v CK).

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • posteľnú bielizeň
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia (platí sa na mieste)
 • záverečné upratovanie (platí sa na mieste)
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

 • baby kit (na vyžiadanie, úhrada v CK)
 • „Comfort formula“: zahŕňa prípravu postelí pri príchode, výmena uterákov 1 x počas pobytu, 1 x upratovanie počas pobytu (na vyžiadanie, v prípade záujmu je poplatok povinný pre všetky osoby v apartmáne s výnimkou detí do 2 rokov)
 • malé zvieratá (na vyžiadanie, úhrada na mieste)
 • teráky (na vyžiadanie, úhrada na mieste)
 • Easy Pack - prvý nákup a doručenie do apartmán pri príchode (nutné objednať minimálne 8 dní pred nástupom, úhrada v CK)
 • „Easy pack 1“: zahŕňa soľ, čierne mleté korenie, cukor, balzamikový ocot, olivový olej, kuchynské utierky, toaletný papier, sáčky na odpadky, filtre do kávovaru, balíček mletej kávy „Maison du Café Tradition“
 • „Easy pack 2“: zahŕňa soľ, čierne mleté korenie, cukor, balzamikový ocot, olivový olej, kuchynské utierky, toaletný papier, sáčky na odpadky, filtre do kávovaru, balíček mletej kávy „ Maison du Café Tradition“, sáčkový čaj „ Lipton Yellow, kakao „Poulain grand arôme Banania“, nutella, marhuľový džem, toastový chlieb, polotučné mlieko, sladké pečivo, pomarančový džús, špagety ( pre 4 – 6 osôb), boloňskú omáčku na špagety „Buitoni“, jalkový kompót.
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost