Hotel SPORTALM ***

Bad Kleinkirchheim / Korutánsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Bad Kleinkirchheim

100 m od vleku
Wellness & Fitnes
Parkovisko
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný, štandardný 3* hotel v centre strediska len 100 m od najbližšej lanovky. Wellness, fitnes, skipas v cene vo vybraných termínoch. Vhodný pre stredne náročných klientov, ktorí ocenia jeho vynikajúcu polohu.

Poloha

Príjemný hotel Sportalm má výhodnú polohu uprostred národného parku Nockberge v stredisku Bad Kleinkirchheim – ako pre lyžiarov, tak i milovníkov kúpeľných zariadení. Hotel je v centre, v blízkosti nákupných možností. Nadmorská výška strediska 1.000m. Železničná stanica Spittal asi 30km, letisko Klagenfurt asi 50km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšie vleky Kaiserburgbahn iba 100m od hotela, zastávka skibusu 50m. V závislosti od snehových podmienok bežkárske trate, lyžiarska škola a pod v blízkom okolí hotela. Ľadovec Mölltaler asi 60km.
Viac o stredisku na lyžovanie Bad Kleinkirchheim.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky majú asi 25m2, kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a WC, kúpací plášť možné prenajať zdarma, telefón a káblovú TV, pripojenie na internet za poplatok na mieste. Niektoré izby majú balkón (viď cenník).

Stravovanie

Polpenzia – raňajky formou bufetu s organickým kútikom, 3-chodové večere s možnosťou výberu, predjedlový bufet a šalátový bar. 1x v týždni tematický večer - napr. gala večera, korutánsky bufet, fondue večer. Vegetariánske alebo diétne menu na vyžiadanie. Vianočná a silvestrovská večera v cene.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Sportalm, Bad Kleinkirchheim má má recepciu s trezorom zdarma, hotelovú lobby s oddychovým kútikom, denná miestnosť s kachľovou pecou, čitáreň, TV miestnosť, terasa, parkovisko zdarma.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna na 200m2 - bylinná sauna, fínska sauna, parný aromatický kúpeľ, tichá miestnosť, kneippove sprchy. Fitnes miestnosť zdarma. Solárium za poplatok. Rímske kúpele (Roemerbad) asi 50m od hotela. Stredisko Bad Kleinkirchheim je ideálne pre kombináciu lyžovanie - wellness.

Rodina, deti

Detská postieľka na vyžiadanie zdarma.

Extra

Skipas zdarma v marcových termínich ( info v CK)
50% zľava na vstup do Thermal Römerbad ( na vstup viac ako 4 hodiny, neplatí na večerné tarify, info na mieste)

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie wellness podľa popisu
  • wifi
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Bad Kleinkirchheim

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost