Hunguest Hotel HEILIGENBLUT ****

Heiligenblut / Korutánsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Heiligenblut - Grossglockner

450m od lanovky
Bazén / Sauna
Pre rodiny
Wifi
Zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Štvorhviezdičkový hotel s bazénom a wellness, s wifi, pre rodiny s deťmi, pet friendly.

Poloha

Hunguest hotel Heiligenblut s moderno – rustikálnym zariadením má centrálnu polohu v malej dedinke Heiligenblut, asi 300m od centrálneho námestia a lanovky. Nadmorská výška strediska 1300m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Asi 450m od lanovky - lyžiarske stredisko Heiligenblut. Skibus zdarma premáva od hotela k lanovke. Bežkárske trate 100m, lyžiarska škola 300m, cvičná lúčka pri hoteli. Vďaka vysokej nadmorskej výške lyžovanie väčšinou už od začiatku decembra. Mölltalský ľadovec asi 60km.
Viac o stredisku na lyžovanie Heiligenblut - Grossglockner.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič vlasov, kúpací plášť za poplatok, SAT TV, rádio, telefón, trezor a niektoré loggiu.
Izby s označením Eco sú menšie, asi 16m2, max 2 osoby.
Izby s možnosťou 1 prístelky majú asi 20m2.
Rodinná izba pre max 5 osôb: izba Glauben, asi 34m2, obývacia časť s manželskou posteľou a jednolôžkovým gaučom + ďalšia miestnosť na poschodí dostupná po schodoch s 2 lôžkami + možnosť postieľky ALEBO 2 dvojlôžkové izby vedľa seba alebo oproti sebe bez prepájacích dverí, 2 kúpeľne, 2 TV.

Stravovanie

Polpenzia – uvítací nápoj, raňajky formou bufetu, večere podávané formou bufetu, bufet predjedál, šalátu a dezertov.
Vianočná večera formou bufetu v cene.
Silvestrovská večera za povinný príplatok – silvestrovský bufet, živá kapela, DJ, detský Silvester, ohňostroj, polnočné občerstvenie, tradičné veštenie z olova.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Heiligenblut, Heiligenblut má recepciu, lobby, čitáreň, TV miestnosť, bar a kaviareň Glocknerbar s internetovým kútikom a wifi zdarma, zimná záhrada, jedáleň, reštaurácia, terasa na slnenie, úschovňa lyží a lyžiarok, výťah, parkovisko zdarma, garáž za poplatok. Práčovňa za poplatok. Vonakjšia krytá terasa pre fajčiarov.

Šport, relax, wellness

Zdarma vnútorný bazén (asi 60m2) s jaskyňou a protiprúdom, sauna, parný kúpeľ, infračervená sauna. Za poplatok na mieste masáže, squash a tenis.

Zábava, aktivity

Zdarma stolný tenis, animačný program pre deti a dospelých (karaoke, ľadový hokej a pod). Za poplatok aktivity ako ohnivý ostrov, fakľový sprievod, bobovanie; herňa so šípkami, počítačové hry.

Rodina, deti

Deti do 6 rokov na prístelke zdarma, cca 15.12.-22.12. deti do 10r. zdarma.
Detská postieľka, detské menu, vysoká stolička na vyžiadanie. Herňa, prenájom hier. Detská škôlka s opatrovaní pre deti od 3r. Po-Pi v čase 09,00-17,00 – podľa záujmu.

Extra

Malé zviera povolené na vyžiadanie vopred za poplatok.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie bazénu, sauny
  • wifi zdarma
  • parkovanie do vyčerpania kapacity
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • malé zviera (bez stravy, platba na mieste)
  • garáž (platba na mieste)
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o heiligenbluthotupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost