Hotel DE LA FORET ***

Crans Montana / Valais-Wallis / Švajčiarsko

lyžiarske stredisko Crans Montana

300 m od lanovky
Dieťa do 6 r. zdarma
Sauna / Fitness
Wifi
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Populárny, rodinne vedený hotel pr erodiny s deťmi, s wifi v hlae za polpatok, má vyhrievanú lyžiareň, kryté parkovisko zdarma, garáž za poplatok.

Poloha

Hotel De la Foret sa nachádza na začiatku strediska Montana a ponúka nádherný výhľad na okolité hory. Centrum strediska Crans Montana s obchodmi je vzdialené asi 800 m. Železničná stanica je vzdialená 800 m, letisko v Geneve je vzdialené 150 km. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 1500 m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšie vleky Violettesbahn sú vzdialené asi 300 m, bežkárske trate sú vzdialené asi 1,5 km, lyžiarska škola 1 km. Zastávka skibusu je 50 m od hotela.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, rádio, telefón, káblovú TV, trezor. Izby s označením „B“ majú balkón a s označením „X“ majú vybavenie navyše. Všetky izby sú nefajčiarske. Na vyžiadanie možnosť izieb pre alergikov. 1/2+2 izby nemajú balkón , menšie jednolôžkové izby k dispozícii na vyžiadanie.

Stravovanie

Polpenzia – raňajky formou rozšíreného bufetu, 3-chodové servírované večere (fixné menu), 1x v týždni raclette večer (tradičný švajčiarsky syr), na vyžiadanie diétne jedlá. Vianočná a silvestrovská večera zahrnuté v cene.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel De La Foret, Crans Montana má Recepcia. Hotelová lobby, denná miestnosť, kaviareň s barom a pianom, reštaurácia na polpenziu, raňajková miestnosť, hotelová reštaurácia, denná miestnosť, čitáreň, internetový kútik za poplatok, bezdrôtové LAN pripojenie za poplatok ( len v hale a bare), výťah, úschovňa lyží a lyžiarok, kryté parkovisko zdarma, garáž za poplatok. V hoteli možná platba kreditnými kartami Visa, American Express a Diners Club.

Šport, relax, wellness

Sauna, fitness a masáže za poplatok na mieste.

Zábava, aktivity

Pravidelne živá hudba v piano bare.

Rodina, deti

Deti do 6 rokov na prístelke zdarma. Detská postieľka zdarma, opatrovanie detí za poplatok na vyžiadanie.

Extra

Malé zviera povolené na vyžiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • vianočnú a silvestrovskú večeru
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • garáž (platba na mieste)
  • malé zviera (bez jedla, platba na mieste)
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› Crans Montana

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost