APARTMÁNY VEYSONNAZ **

Veysonnaz / Valais - Wallis / Švajčiarsko

lyžiarske stredisko Verbier - 4 Vallées

Náš tip
Pre rodiny
Skipass v cene
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

** / Rôzne apartmány v stredisku, s jedným miestom na parkovanie, s voľným vstupom do verejného bazéna.

Poloha

Apartmány Veysonnaz ** sú rôznorodé apartmány kategórie 2* a nachádzajú sa v rôznych apartmánových domoch a rezidenciách vo Veysonnaz. Nadmorská výška rezortu je 1.400 m. Veysonnaz patrí do 4 Vallées - oblasť s najlepším skipasom vo Švajčiarsku na lyžiach až 410 km zjazdoviek.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšia lanovka je od jednotlivých apartmánov vzdialená 550 - 1100 m, zastávka skibusu 150 – 250 m. Každý klient dostane 6-dňový skipas.
Viac o stredisku na lyžovanie Verbier.

Izby, apartmány

Apartmány sú príjemne zariadené podľa vkusu majiteľov, všetky majú kúpeľňu so sprchou a WC a vybavený kuchynský kútik. Usporiadanie lôžok v jednotlivých apartmánoch sa môže líšiť v závislosti od priestorovej dispozície.
 • Typ A – apartmán pre 1 – 4 osoby pozostáva z jedinej miestnosti s manželskou posteľou/dvojlôžkovým gaučom a rozkladacím dvojlôžkovým gaučom alebo poschodovou posteľou, kuchynského kútika so sporákom (môže byť aj dvojplatnička) a rúrou, kávovar, káblovú TV (za poplatok) a balkón. 1 parkovacie miesto/ apartmán.
 • Typ B – apartmán pre 2 – 6 osôb má cca 35 m2 a pozostáva zo spálne s 2 lôžkami a obývacej miestnosti s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom alebo poschodovou posteľou, kuchynského kútika so sporákom (môže byť aj dvojplatnička) a rúrou, kávovarom a umývačkou riadu, káblovú TV (za poplatok) a balkón.1 parkovacie miesto/ apartmán. Niektoré apartmány majú v obývacej miestnosti krb.
 • Typ C – apartmán pre 2 – 8 osôb má cca 55 m2 a pozostáva z 2 spální, každá s 2 lôžkami (môžu byť aj poschodové postele) a obývacej miestnosti s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom alebo poschodovou posteľou, kuchynského kútika so sporákom (môže byť aj dvojplatnička) a rúrou, kávovarom a umývačkou riadu, káblovú TV (za poplatok) a balkón.1 parkovacie miesto/ apartmán. Niektoré apartmány majú v obývacej miestnosti krb, niektoré apartmány majú 2 kúpeľne so sprchou / vaňou a WC.
 • Typ D – apartmán pre 3 – 8 osôb má cca 60 m2 a pozostáva z 3 spální, každá s 2 lôžkami (môžu byť aj poschodové postele) a obývacej miestnosti s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom alebo poschodovou posteľou, kuchynského kútika so sporákom (môže byť aj dvojplatnička) a rúrou, kávovarom a umývačkou riadu, káblovú TV (za poplatok) a balkón.1 parkovacie miesto/ apartmán. Niektoré apartmány majú v obývacej miestnosti krb, niektoré apartmány majú 2 kúpeľne so sprchou / vaňou a WC.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Veysonnaz 2* majú 1 rezervované parkovacie miesto/ apartmán. V niektorých apartmánoch je k dispozícii práčka so sušičkou.

Šport, relax, wellness

Voľný vstup do verejného bazéna vo Veysonnaz.

Rodina, deti

Detská postieľka za poplatok na mieste.

Extra

Pes povolený za poplatok na miesto.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • 6-dňový skipass
 • spotrebu energií, kúrenie
 • vstup do verejného bazénu Veysonnaz
 • 1 parkovacie miesto
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia (platí sa na mieste)
 • záverečné upratovanie (platí sa na mieste)
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

 • posteľnú bielizeň, uteráky, utierky
 • detskú postieľku
 • ďalšie parkovacie miesto
 • detskú vysokú stoličku
 • prenájom TV (všetky poplatky úhrada na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› Verbier

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost