Hotel STROBL ***

Sexten / Sesto / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko 3 Zinnen

550m od svahu
Sauna
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemné ubytovanie na pokojnom mieste blízko centra, so saunou, wifi a len 500m od lanovky a lyžiarskych svahov.

Poloha

Rodinne vedený hotel Strobl sa nachádza priamo v peknej horskej dedinke Sesto / Sexten, v pešej dostupnosti centra, obchodov a reštaurácií. V cene ubytovania je aj tzv. Holidaypass - s ním využívate zdarma všetky autobusy a vleky v Južnom Tirolsku. Oblasť Dolomity bola zaradená do svetového dedičstva UNESCO.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Monte Elmo je asi 500m od hotela, aj lyžiarsky svah končí pri lanovke. V stredisku premáva skibus, zastávka asi 150m od hotela. Skipasy je možné zakúpiť aj priamo na recepcii. Viac o stredisku na lyžovanie 3 Zinnen.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby s možnosťou prístelky majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, LCD sat TV, trezor a wifi pripojenie na internet zdarma. Izby sú dvojlôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Hotel má v ponuke aj apartmány v hotelovej budove a v prestavanej tradičnej budove naproti hotelu, mnohé nové, no v krásnom tradičnom vidieckom dizajne.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu s čajovým kútikom, večere formou 3-chodového menu so šalátovým barom. Kuchyňa využíva najmä čerstvé a miestne suroviny.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Strobl, Sexten / Sesto má recepciu, reštauráciu, wifi pripojenie na internet zdarma, vyhrievanú lyžiareň so sušičom lyžiarok, rezervované parkovacie miesta.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna zdarma - fínska sauna, parný kúpeľ, infračervená sauna, Kneippov kúpeľ.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie wellness zóny hotela
  • wifi pripojenie na internet zdarma
  • využívanie lyžiarne
  • "Holidaypass" - využívanie verejných autobusov a vlakov v regióne zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 1,90 /osoba od 14r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota, na požiadanie aj iný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Strobl, Sexten / Sesto

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie 3 Zinnen

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost