Hotel ST. VEIT ****

Sesto / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko 3 Zinnen

350m od lanovky
Bazén / Wellness
Wifi
Malé zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Príjemný, rodinne vedený alpský hotel pri lyžiarskom svahu kúsok od lanovky v 3 Zinnen, skvelý aj pre wellness pobyt.

Poloha

Hotel St. Veit sa nachádza v malebnej dedinke Sesto v rekreačnej oblasti Alta Pusteria, asi 700m od centra dedinky.

Lyžovanie, skibus, skipas

Hotel St. Veit sa nachádza pod lanovkou Monte Elmo, asi 300m od jej údolnej stanice, v najväčšom stredisku 3 Zinnen. Prístup na lyžiarsky svah priamo z hotela, skibus nie je potrebný. Hotelový shuttle bus za poplatok. Lyžiarske stredisko 3 Zinnen ležiace na rakúsko-talianskom pomedzí ponúka cca 100 km zjazdoviek v 7 samostatných strediskách. Do ostatných premáva skibus. Stredisko je členom zoskupenia Dolomiti Superski – 12 prvotriednych stredísk ponúka pre lyžovanie 1.250 km zjazdoviek.
Viac o stredisku na lyžovanie 3 Zinnen.

Izby, apartmány

Izby zariadené v tirolskom štýle majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, balíček alpských prírodných produktov, wellness košík s mäkkým županom a uterákmi do sauny, trezor, minibar, sat TV s plochou obrazovkou, telefón, WLAN (wifi) pripojenie na internet a väčšina balkón alebo terasu.
Hotel má množstvo typov izieb, dvojlôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek,
Suity aj jednolôžkové izby.
Konkrétny popis izby zašleme s ponukou.
Izba Sever má 25m2, obývací kút, niektoré majú balkón.
Izba Juh má 25m2, obývací kút, všetky majú balkón a výhľad na Dolomiti.
Väčšie izby majú asi 36m2, niektoré aj kachľovú pec.
Suity majú 40-45m2, oddelenú spálňovú a obývaciu časť.

Stravovanie

Polpenzia plus v cene – bohaté raňajky formou bufetu, popoludňajšie sladké aj slané občerstvenie, 4-chodové servírované večere s možnosťou výberu z 3 menu, bohatý šalátový a zeleninový bufet. K tomu sú podávané striedavo bufety predjedál, cestovín, dezertov, syrov. Večera pri sviečkach s tirolskou hudbou. Drink na privítanie.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel St. Veit, 3 Zinnen má recepciu, reštauráciu s terasou, bar s terasou, degustačnú miestnosť, obchodík s tradičnými alpskými produktmi, wifi v celom hoteli zdarma, lyžiareň s vyhrievaním lyžiarok, konferenčná miestnosť s video projektorom.

Šport, relax, wellness

Alpský wellness – panoramatický vnútorný bazén (28-30°C), horská sauna s parným kúpeľom, fínska sauna, bio sauna s východom do záhrady, infračervená kabína, emocionálne sprchy, relaxačná záhrada s výhľadom na slnečné hodiny Sesta, posilňovňa zdarma.
Za poplatok solárna sprcha, beauty centrum s prírodnými kúrami a tradičnými masážami.

Zábava, aktivity

Zdarma požičovňa snežníc, vakov, trekingových a a nordických paličiek, turistických máp a tiež bicyklov a za poplatok aj e-bikov. Týždenný turistický a športový program, čiastočne spoplatnené napr. zimné exkurzie so sprievodcom. Bowling za poplatok € 20,00 /deň.

Rodina, deti

Detské menu, papiere a farbičky na kreslenie počas večere, detské stoličky. Detská herňa s obrovským legom a stolným futbalom, šmýkačkou a spoločenskými hrami. Stolný tenis a hojdačka v záhrade. Večerné projekcie filmov pre deti.
Baby phone a ohrievač fliaš na vyžiadanie zdarma, opatrovanie detí na vyžiadanie za poplatok.

Extra

Zvieratá povolené iba na vyžiadanie vopred za poplatok – len psy malej rasy.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou plus vrátane občerstvenia popoludní
  • využívanie bazénu a wellness zóny
  • wifi pripojenie zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 2,50 /osoba od 14r. /noc, podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie 3 Zinnen

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost