Hotel FELDMILLA ****+

Campo Tures / Trentino - Alto Adige / Taliansko

Lyžiarske stredisko Ahrntal

2,6 km od lanovky
Bazén / Wellness
Pre dospelých
Wifi
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****+ / Štvorhviezdičkový rodinne vedený moderný wellness hotel pre dospelých.

Poloha

Hotel Feldmilla sa nachádza na okraji Campo Tures, 350 m od centra.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Speikboden je vzdialená približne 2,6 km. Pre lyžovanie 38 km zjazdoviek, spolu so susedným strediskom Klausberg 71 km lyžiarskych tratí dostupných na skipas Ahrntal. Skipas možno rezervovať s pobytom.
Viac o stredisku na lyžovanie Ahrntal.

Izby, apartmány

Prakticky a moderne zariadené izby a suity majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom, TV, minibar s fľašami vody zdarma, trezor. Väčšina izieb má balkón.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu do 10:30 s domácim chlebom a koláčmi. Popoludňajšie občerstvenie s domácimi koláčmi, slanými pochúťkami a chutnými polievkami podávané v salóniku.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Feldmilla, Campo Tures má: recepcia, reštauráciu, lounge bar, wifi v celom hoteli, parkovacie miesto na vonkajšom parkovisku, kryté parkovisko za poplatok, požičovňa e-bicyklov, účasť na programe Active Mountain, terasa s panoramatickým výhľadom a pohodlnými kreslami na opaľovanie a relaxáciu, veľká záhrada s výhľadom na hory a ležadlá čajový a jablkový kútik v areáli wellnes, voľný vstup do fitnescentra a bazénu.

Šport, relax, wellness

Vnútorný aj vonkajší bazén, bio sauna, panoramatická sauna, turecký parný kúpeľ, relaxačné zóny. Beauty farm: starostlivosť o krásu, vysokkvalitné prírodné elixíry.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • wifi zdarma
  • parkovanie
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost