Hotel MONTE CHERZ ***

Passo Campolongo / Veneto / Taliansko

lyžiarske stredisko Arabba

500 m od lanovky
Hotelový skibus
Bazén a Wellness
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný horský ski-in hotel, asi 500 m od lanovky, wellness, bar, wifi. Vhodný pre lyžovanie na okruhu Sella Ronda a v priľahlých strediskách, ubytovanie za výhodnú cenu.

Poloha

Príjemný hotel Monte Cherz zariadený v typickom horskom štýle sa nachádza v Passo Campolongo. Dedinka Arabba s obchodmi, reštauráciami a barmi je vzdialené asi 4 km po horskej ceste, o čosi väčšia dedinka Corvara asi 6km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšia lanovka Campolongo je vzdialená asi 500 m. Hotel poskytuje vlastný skibus zdarma pre hostí. Pri dobrých snehových podmienkach možnosť zlyžovať k hotelu, t.j. ski-in poloha - návrat na lyžiach.
Viac o stredisku na lyžovanie Arabba. V stredisku platí skipas Dolomiti Superski, hotel je v priesmyku medzi strediskom Arabba a Alta Badia, dobré napojenie na celý okruh Sella Ronda.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, budík, trezor, telefón, LCD TV, rádio, kúrenie, koberec a wifi (nie je vysokorýchlostná, negarantovaná rýchlosť pripojenia).
 • Standard – asi 14 m2 dvojlôžkové izby s možnosťou 1 - 2 prísteliek. Niektoré izby majú balkón, niektoré sa nachádzajú v podkroví.
 • Classic – asi 12 m2 dvojlôžkové izby bez možnosti prísteliek.
 • Rustical – asi 12 m2 dvojlôžkové izby bez možnosti prísteliek, dekorované dubovým drevom alebo miestnom folklórnom duchu.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky podávané formou bufetu, servírované večere s výberom z menu, šalátový bufet. Vianočná a silvestrovská večera v cene.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Monte Cherz, Passo Campolongo má recepciu, reštauráciu, bar, výťah, parkovisko, lyžiareň so sušiarňou lyžiarok, parkovisko a garáž pri aparthoteli Sella Ronda.

Šport, relax, wellness

Wellness centrum - vírivka, sauna, turecký kúpeľ, odpočiváreň (16,00 - 19,00 hod).
Nové wellness centrum na 300m2 aj s bazénom otvorené od 20.12.2023!

Extra

Zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie
 • polpenziu
 • hotelový skibus k lanovke v určených časoch
 • využívanie wellness zóny
 • wifi zdarma (bez garancie rýchlosti pripojenia)
 • parkovanie zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca 1,50 /osoba od 12 r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • garáž cca € 8,00 /auto /deň (v blízkom aparthotel Sella Ronda, platba na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Na vyžiadanie možnosť skrátených pobytov. Ubytovanie je možné v deň príchodu v čase 15-20 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu v čase 8-10 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Monte Cherz, Passo Campolongo

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Arabba

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost