Hotel EXCELSIOR PLANET ****

Breuil-Cervinia / Valle d'Aosta / Taliansko

lyžiarske stredisko Cervinia

Oproti svahom
V centre
Bazén / Wellness
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Výborná poloha v centre a oproti svahom, s chválenou kuchyňou, wellness zónou aj wifi zdarma.

Poloha

Renovovaný Hotel Excelsior Planet má výbornú polohu len pár krokov od pešej zóny v mestečku Breuil-Cervinia. Nadmorská výška rezortu je 2.050m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Rovno oproti sedačkovej lanovke Cretaz, skibus nie je potrebný. Skipasy možné zakúpiť rovno s ubytovaním, resp. priamo v hoteli.
Viac o stredisku na lyžovanie Cervinia.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby štandard (15m2) a junior suity (22-25m2) s možnosťou 1 prístelky majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón, sat TV, rádio, trezor, minibar, wifi pripojenie na internet zdarma a balkón.

Stravovanie

Polpenzia v cene – raňajky formou bufetu, 4-chodové servírované večere s možnosťou výberu z menu - predjedlo, výber zo 4 prvých a 4 hlavných chodov, syrový vozík, výber z domácich dezertov. Hotel je hrdý na svoju chutnú taliansku kuchyňu o ktorú sa stará 11 kuchárov a cukrár. Možnosť ubytovať sa aj len s raňajkami.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Excelsior Planet, Cervinia má reštauráciu, bar, vínnu pivničku, piano bar. Parkovisko a krytú, vyhrievanú garáž za poplatok na mieste.

Šport, relax, wellness

Wellness centrum Le Ccalet zdarma – malý vyhrievaný bazén, Jacuzzi, sauna, turecký kúpeľ, zážitkové sprchy. Rôzne relaxačné a terapeutické masáže a procedúry možné objednať za poplatok na mieste. Welness zóna nemá veľkú kapacitu, procedúry preto treba objednávať vopred.

Rodina, deti

Detská postieľka pre deti do 2 rokov na požiadanie.

Doprava

Individuálna. Transfery na požiadanie zabezpečíme.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie wellness zóny
  • wifi zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestne taxy podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 11,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Excelsior Planet, Breuil-Cervinia

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Breuil-Cervinia

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost