Hotel SPORTING ***

Breuil - Cervinia / Valle d’ Aosta / Taliansko

lyžiarske stredisko Cervinia - Valtournenche

100m od svahu
V centre
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Jednoduché ubytovanie za výhodnú cenu v centre Cervinia v blízkosti svahov a lanoviek.

Poloha

Hotel Sporting sa nachádza na okraji pešej zóny centra mestečka Breuil - Cervinia pod majestátnym vrchom Matterhorn. Obchody, bary, reštaurácie, pošta, banka v pešej dostupnosti.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovky a vleky strediska sú v dosahu asi 2 minút pešej chôdze od hotela, najbližšie novšia sedačková lanovka Cretaz (50 tialianskych metrov), lanovka Plan Maison asi 100 talianskych metrov. Pešo dostupné sú aj trate pre bežecké lyžovanie. Cervinia je prepojená na lyžiach so strediskom Zermatt na švajčiarskej strane Matterhornu, platí tu spoločný skipas (resp. možnosť voľby medzi viacerými typmi skipasu). Okrejové termíny sezóny so zvýhodneným skipasom.
Viac o stredisku na lyžovanie Cervinia.

Izby, apartmány

Izby s možnosťou prísteliek majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, LCD TV, wifi pripojenie na internet zdarma (kvalitu signálu negarantujeme), telefón, trezor. K dispozícii izby aj priestrannejšie suity.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky a servírované večere formou menu, podávaná je najmä tradičná miestna kuchyňa. Vínna karta (extra).

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Sporting, Breuil - Cervinia má recepciu, reštauráciu, terasa, lyžiareň s vyhrievaním lyžiarok, vonkajšie parkovisko zdarma, garáž za poplatok.

Doprava

Individuálna. Transfery k ubytovaniu zabezpečíme na požiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • wifi
  • vonkašie parkovanie
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 0,80 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 5-7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota alebo nedeľa Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Sporting, Breuil - Cervinia

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Breuil-Cervinia

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost