Hotel ALPEN SUITE *****

Madonna di Campiglio / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Madonna di Campiglio

600m od lanovky
Bazén & Wellness
Suity
Wifi
Garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***** / Elegantný hotel Alpen Suite s bazénom a wellness zónou v pešej dostupnosti centra Madonna di Campiglio, hotelový skibus zdarma, tiež garáž a wifi.

Poloha

Elegantný Alpen Suite Hotel sa nachádza v širšom centre strediska Madonna di Campiglio, asi 500m od námestia Piazza Righi. Obchody a reštaurácie sú v pešej dostupnosti.

Lyžovanie, skibus, skipas

Asi 600 m od lanovky Cinque Laghi. Hotelový skibus premáva k lanovke Spinale zdarma. Skipas možné objednať s ubytovaním. Viac o stredisku na lyžovanie Madonna di Campiglio.

Izby, apartmány

K dispozícii je celkom 28 suít 5 typov. Všetky sú zariadené nábytkom z prírodného smreku a majú LCD TV so SKY Gold hotelovými stanicami, medzinárodné satelitné programy (za poplatok podľa ponuky), zdarma ADSL alebo WIFI pripojenie na internet, telefón, trezor, sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, jemný župan, uterák do bazénu a wellness balíček.
 • Suita Folletti – má cca 38m2, nachádza sa na 1. poschodí na severnej strane – obývacia miestnosť a spálňa, šatník, kúpeľňa so sprchou a WC.
 • Suita Cavalieri – má cca 42m2 - spálňa a obývacia miestnosť, šatník, kúpeľňa s vaňou, niektoré majú malý balkón.
 • Suita Dame – má cca 45m2 - obývacia miestnosť s kachľami, spálňa, šatník, priestranná kúpeľňa s 2 umývadlami a sprchou, panoramatický výhľad na hory, niektoré majú malý balkón.
 • Suita Principi – má cca 48m2 - obývacia miestnosť s kachľami, spálňa, šatník, ďalší šatník v obývacej miestnosti, priestranná kúpeľňa so sprchou a oválnou vaňou. K dispozícii DVD prehrávač, 2 LCD televízory – v spálni a obývacej miestnosti.
 • Suita Principi Superior – má cca 48m2, nachádza sa na vrchole centrálnej veže a ponúka panoramatický výhľad na Dolomity – obývacia miestnosť s kachľami, spálňa, šatník, ďalší šatník v obývacej miestnosti, priestranná kúpeľňa so sprchou a vírivou vaňou. K dispozícii DVD prehrávač, 2 LCD televízory – v spálni a obývacej miestnosti, kávovar s kávou a čajom.

Stravovanie

Polpenzia – raňajky podávané formou bufetu, servírované večere a la carte, možnosť špeciálneho diétneho menu pre ľudí s alergiami a intoleranciou.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Alpen Suite, Madonna di Campiglio má recepciu, reštaurácia, cigarový salónik, food & wine bar - môžete si vychutnať výborný obed alebo víno, salónik s vybavením vhodný na školenia, tlačové konferencie, team building apod., lyžiareň s ohrievačom lyžiarok, hotelový shuttle bus k lanovke Spinale, 28 parkovacích miest v hotelovej garáži.

Šport, relax, wellness

Alpen Welless - bazén s hydromasážnou vaňou, sauna, turecký kúpeľ. Povzbudzujúca ľadová fontána, revitalizačná sprcha, vital kútik s džúsmi.

Rodina, deti

Detský jedálny lístok, herňa, bazén s oddelenoučasťou pre deti.

Extra

Malé zvieratá povolené len v niektorých suitách, nutné vyžiadať, za poplatok na mieste.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie bazénu, wellness zóny a fitnes
 • hotelový shuttle bus k vlekom a späť
 • wifi zdarma
 • parkovacie miesto v garáži
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Alpen Suite, Madonna di Campiglio

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Madonna di Campiglio

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost