Hotel PREMIER *****

Bansko / Bulharsko

lyžiarske stredisko Bansko

300m od vlekov
Wellness
Wifi
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Nový hotel v centre lyžiarskeho strediska s wellness a aquaparkom, vhodný pre rodinnú dovolenku.

Poloha

Hotel Premier sa nachádza na úpätí pohoria Pirin na okraji starovekého a zároveň moderného mesta Bansko, v nadmorskej výške 925m.

Lyžovanie, skibus, skipas

300m od stanice lanovky.
Viac o stredisku na lyžovanie Bansko.

Izby, apartmány

Hotel má 111 pohodlných izieb, jednolôžkových, dvojlôžkových a apartmány. Majú kúpeľňu so sprchou, toaletné potreby, sušič vlasov, župan a papuče, bezpečnostnú schránku, 1-2 LCD TV, wifi, mini bar, kávovar, spálňa s manželskou posteľou alebo oddelené lôžka, popr. poschodová posteľ, niektoré majú posedenie s pohovkou a kreslami, klimatizáciu, balkón alebo terasu. Niektoré izby sú dvojpodlažné

Stravovanie

Raňajky v cene.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Premier, Bansko má recepciu, dve reštaurácie, Nectar lobby bar, zasadačky (konferenčné audiovizuálne zariadenia, wifi), výťah, parkovisko zdarma. Victoria Spa & Wellness - krytý bazén, parná sauna, aróma sauna, vonkajšie jacuzzi, parný kúpeľ, turecký kúpeľ, Kneipp kúpele, relaxačné oblasť, telocvičňa, joga štúdio.

Doprava

Individuálna. Zabezpečenie leteckej dopravy a transferov alebo prenájmu auta na požiadanie. Letisko Sofia 150km, letisko Plovdiv 145km.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • wifi pripojenie
  • voľný vstup do Victoria Spa & Wellness
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 12,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Premier, Bansko

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› Bansko

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost