Hotel ESCHENHOF ****

Bad Kleinkirchheim / Korutánsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Bad Kleinkirchheim

300m od svahu
Bazén / Wellness
Eko - Bio priateľský
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Bio certifikovaný hotel priamo v lyžiarskom a kúpeľnom stredisku má dobré recenzie.

Poloha

Bio Alpine Slowness Hotel Eschenhof priamo v lyžiarskom stredisku a kúpeľnom mestečku Bad Kleinkirchheim sa zameriava na pohodovú dovolenku v harmónii s prírodou. Nachádza sa priamo v Bad Kleinkirchheim, pár metrov od centra mestečka, turistického centra a kúpeľov.

Lyžovanie, skibus, skipas

Len asi 300m od lanovky Sonnwiesbahn I a vleku Trattniglift s prepojením na Maibrunnbahn, tá asi 650m od hotela. Lyžovanie v prepojených strediskách Bad Kleinkirchheim - St. Oswald.
Viac o lyžiarskom stredisku na lyžovanie Bad Kleinkirchheim

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC (často oddelené), sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, sat TV s plochou obrazovkou, telefón, wifi pripojenie na internet, trezor, minibar (okrem typu Erle) niektoré posedenie a niektoré balkón. Župan a papuče s kúpeľnou taškou k dispozícii na izbe.
 • Erle – dvojlôžková izba s manželskou alebo francúzskou posteľou, asi 22m2, bez balkóna.
 • Standard – v hlavnej budove alebo dome so zimnou záhradou, asi 32-36m2, mini chladnička, drevená podlaha, balkón alebo loggia alebo terasa.
 • Nostalgie – v hlavnej budove, asi 23-36m2, manželská posteľ a väčšinou ďalšie samostatné lôžko, minibar, koberec, väčšinou balkón.
 • Rodinná Suita Standard – asi 40-45m2 pre 2-4 osoby má obývaciu časť, čiastočne oddelenú od jedálenskej časti posuvnými dverami, gauč, drevenú podlahu, balkón alebo malú terasu.
 • Rodinná Suita Nostalgie – asi 40-45m2 má obývaciu časť a spálňu (nemusí byť oddelená), v obývacej časti je rozkladací gauč vhodný pre 2 deti do 11r. alebo jedno do 16r., minibar, koberec, balkón.
 • Rodinný apartmán – v hlavnej budove, asi 36m2, kapacita 3-6 osôb, 2 oddelené spálne s kobercom, obývacia miestnosť s gaučom a laminátovou podlahou, 3 kúpeľne, balkón.
 • Rodinná izba – asi 72m2, v hlavnej alebo vedľajšej budove hotela, pozostáva z dvoch prepojených izieb typu Standard alebo Nostalgie, kapacita 3 - 6 osôb.

Stravovanie

Polpenzia v cene – raňajky formou bufetu, malé popoludňajšie občerstvenie alebo poukaz na polievku na obed v partnerskej chate Maibrunnhütte pri lyžiarskom svahu, večere so šalátovým bufetom, čajový bar do 17h. Hotel je ocenený zelenou kuchárskou čiapkou za výnimočnú organickú kuchyňu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Eschenhof, Bad Kleinkirchheim má recepciu, lobby, reštauráciu, panoramatickú reštauráciu, bar, zimná záhrada, parkovisko.

Šport, relax, wellness

Spa zóna s vlastnou recepciou, vnútorný bazén aj vonkajší bazén, parné kúpele, organická bylinná sauna... Ľahký fitnes program v hoteli.
Stredisko Bad Kleinkirchheim je zároveň známe kúpeľné stredisko, viac o miestych kúpeľoch na stránke kúpele Bad Kleinkirchheim.
Hotel sa nachádza v sekcii: Top wellness hotely

Životné prostredie, bio - eko

Hotel predstavuje koncept udržateľnosti a ekológie. Zameriava sa na efektívne využívanie zdrojov, neprodukovanie CO2, bývanie a relax v harmónii s prírodou bez produkcie toho, čo prírodu zaťažuje. Vykurovanie hotela prírodným teplom, prírodné stavebné materiály a v izbách miestne drevo tvoria zdravú vnútornú klímu. Na efektívne využívanie zdrojov sa hľadí aj vo wellness zóne, pri využívaní prídodnej kozmetiky a tiež v organickej kuchyni Eschenhof.

Zábava, aktivity

Rôzne aktivity alebo večerný program podľa aktuálnej sezóny, info na mieste.

Rodina, deti

Zážitkový svet pre deti, stolný tenis, kreatívna zóna a pod. Detská wellness zóna. Pre bábätká na požiadanie komplet vybavenie od ohrievačov fliaš po nosiče.

Extra

Zvieratá na požiadanie povolené, k dispozícii kôš na spanie, miska na jedlo, možnosť uskladniť jedlo, sáčky na venčenie v hotelovom areály. Tipy na trasy prechádzky so psom. Relaxačná zóna pre štvrnohých priateľov. Vstup do niektorých častí hotela so psom nie je povolený.

Doprava

Individuálna. Pre skupiny na požiadanie aj doprava autokarom, resp. transfery.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie bazénu a wellness zóny
 • účasť na programe hotela
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa € 2,50 /osoba od 16r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK)

Možnosť doobjednať

 • za psa € 11 - 15 /deň, podľa veľkosti (na požiadanie)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je počas sezóny 7 nocí, na požiadanie aj menej, 3 - podľa termínu. Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Eschenhof, Bad Kleinkirchheim

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Bad Kleinkirchheim

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost