Hotel NOCKRESORT ****

Bad Kleinkirchheim / Korutánsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Bad Kleinkirchheim

Pri svahu
Bazén / Wellness
Nápoje v cene
Pre rodiny
Pre skupiny

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Športovo - rodinný wellness hotel s výbornou polohou priamo pri lyžiarskom svahu v centre BKK, s bazénom, wellness zónou, vhodný aj pre skupiny.

Poloha

Hotel Nock Resort pozostáva z dvoch budov (pôvodne Sporthotel Kostmann - teraz SportNock a Familienhotel Kristall - teraz KristallNock), ktoré sú priebežne renovované a nachádzajú sa vedľa seba priamo pri svahu v lyžiarskom stredisku Bad Kleinkirchheim. Obe budovy sú prepojené podzemnou pasážou. Hotel má pokojnú no centrálnu polohu. Nadmorská výška 1.100m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Svah a cvičný vlek za hotelom, prepojenie do ďalších častí Bad Kleinkirchheim na lyžiach. Zastávka skibusu 200m, bežkárske trate 1,5km. Lanovka Maibrunn asi 300m. Lyžovačka v Bad Kleinkirchheim je ideálna aj pre rodiny s menšími deťmi. Od 10.03. zvýhodnené termíny so skipasom zdarma a zľavou 50% na vstup do kúpeľov v stredisku.
Špeciálna ponuka pri zakúpení skipasov v hoteli - ak si jeden dospelý kúpi 6-dňový skipas, jedno dieťa do 12 rokov (11,99) dostane 6-dňový skipas za € 6!

Izby, apartmány

Rôzne typológie izieb a apartmánov sú čiastočne renovované, majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, kúpací plášť, telefón, SAT TV, rádio, wifi zdarma, minibar (niekde len na požiadanie) a väčšinou balkón.
 • Jednolôžková izba – má asi 15m2, malá izba s veľkou posteľou pre 1 osobu, v časti KristallNock s balkónom orientovaným na hory Nock, minibar na požiadanie.
 • Dvojlôžková izba Standard - pre 2 osoby, má asi 19m2, posteľ veľkosti King, kúpeľňu so sprchou a WC, v časti KristallNock alebo SportNock, balkón s výhľadom na Nock, minibar na požiadanie.
 • Dvojlôžková izba Superior - pre 2 osoby, možnosť prístelky, má asi 28m2, posteľ veľkosti King, kúpeľňu s vaňou a sprchou, samostatné WC, gauč, v časti SportNock, balkón s výhľadom na hory Nock, minibar na požiadanie.
 • Dvojlôžková izba Kaiserburg - pre 2 osoby, možnosť prístelky, má asi 34m2, posteľ veľkosti King, kúpeľňu s vaňou a sprchou, samostatné WC, gauč, v časti SportNock s výhľadom na hory Nock, bez balkónu, minibar na požiadanie.
 • Rodinná izba Magdalena - štýlová izba s klasickou farebnou kúpeľňou, pre 2 dospelé osoby a 2 deti, má asi 33m2, kúpeľňu s vaňou a WC, spálňu s manželskou posteľou, posuvnými dverami oddelenú obývaciu alebo detskú izbu / zónu; v budove Kristall, s balkónom, naviac minibar a varná kanvica.
 • Rodinná izba Hubertus - štýlová izba s klasickou farebnou kúpeľňou, pre 2 dospelé osoby a 2 deti, má asi 33m2, kúpeľňu s vaňou a WC, spálňu s manželskou posteľou, oddelenú malú časť na spanie pre deti; v budove Kristall, s balkónom, naviac minibar a varná kanvica.
 • Rodinná izba Rudolf - svetlý, farebný dizajn, pre 2 dospelé osoby a 2 deti, má asi 33m2, kúpeľňu s vaňou a WC, spálňu s manželskou posteľou, oddelenú malú spálňu / časť pre deti s poschodovou posteľou; v budove Kristall, s balkónom, naviac minibar a varná kanvica.
 • Rodinná izba Ferdinand - v klasickom štýle, má asi 36m2, kúpeľňu s vaňou a WC, spálňu s manželskou posteľou, oddelenú časť na spanie s rozkladacím samostatným lôžkom; v budove Kristall, s balkónom s výhľadom na údolie, naviac minibar a varná kanvica.
 • Rodinná izba Sonnalm - útulná izba v podkroví s dreveným nábytkom, má asi 44m2, kúpeľňu so sprchou a WC, spálňu s manželskou posteľou, oddelenú obývaciu miestnosť s gaučom aj na spanie; v budove SportNock, s balkónom, naviac minibar a varná kanvica.
 • Suita Strohsack - priestranná izba s dreveným nábytkom a výhľadom, má asi 34m2, kúpeľňu so sprchou a WC, spálňu s manželskou posteľou, oddelenú obývaciu miestnosť s gaučom aj na spanie; v budove SportNock, s balkónom orient. na východ, minibar a varná kanvica.
 • Suita Talblick - priestranná izba s panoramatickým výhľadom, má asi 54m2, kúpeľňu s vaňou a WC, ďalšie samostatné WC, spálňu s manželskou posteľou, oddelenú obývaciu miestnosť s gaučom aj na spanie; v budove KristallNock, s balkónom orient. na údolie, minibar a varná kanvica.
 • Suita Bergblick - priestranná izba s dreveným nábytkom a výhľadom z 4.poschodia, častočne podkrovná, má asi 42m2, kúpeľňu s vaňou, samostatné WC, spálňu s manželskou posteľou, oddelenú obývaciu miestnosť s gaučom aj na spanie; v budove SportNock, s balkónom orient. na západ, minibar a varná kanvica.
 • Rodinná suita Rossalm - útulná s veľkou detskou izbou, pre min. 3 osoby, má asi 45m2, spálňa s manželskou posteľou, samostatná priestranná detská izba s 2 samostatnými lôžkami a poschodovou posteľou, kúpeľňa s vaňou a WC, druhá kúpeľňa so sprchou a WC, minibar, kanvica, v časti KristallNock s balkónom.
 • Rodinná suita Rosennock - drevený nábytok a pekný výhľad, má asi 42m2, spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s gaučom a poschodovou posteľou, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, minibar, kanvica, v časti SportNock, s balkónom s výhľadom na hory Nock.
 • Rodinná suita Brunnach - drevený nábytok a pekný výhľad, pre min. 3 osoby, má asi 56m2, spálňa s manželskou posteľou a obývacou zónou s dvojlôžkovým gaučom, ďalšia dvojlôžková spálňa, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, minibar na požiadanie, v časti SportNock, s balkónom s výhľadom na hory Nock.
 • Rodinná kombinácia Maibrunn - dvojlôžková izba Standard prepojená dverami s ďalšou dvojlôžkovou izbou bez balkónu, každá izba s kúpeľňou so sprchou a WC, asi 38m2.
 • Rodinná kombinácia Sonnwiesn - 2 dvojlôžkové izby Standard prepojené dverami, každá izba s kúpeľňou so sprchou a WC, asi 38m2.
 • Rodinná kombinácia Sonnalm - dvojlôžková izba Standard prepojená dverami s rodinnou izbou Sonnalm, každá izba s kúpeľňou so sprchou a WC, asi 65m2.
 • Rodinná kombinácia Maximilian - 2 dvojlôžkové izby Standard prepojené dverami so spoločnou predizbou, každá izba s kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a WC, asi 44m2.
 • Rodinná kombinácia Maximilian Max - 2 dvojlôžkové izby Standard a 1 jednolôžková izba prepojené dverami so spoločnou predizbou, každá izba s kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a WC, asi 64m2.

Stravovanie

Polpenzia v cene – raňajky formou bufetu, občerstvenie v čase obeda formou bufetu, večere 4-chodové servírované s možnosťou výberu alebo formou bufetu, šalátový bufet, týždenne tematické večere (napr. korutánske špeciality, taliansky bufet predjedál a pod), detský bufet. Nealkoholické nápoje z baru ku raňajkám, obedu aj večeri zdarma.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hostia hotela NockResort, Bad Kleinkirchheim môžu využívať všetky služby hotela a oboch budov, ktoré sú prepojené podzemnou chodbou. Lobby, internetový kútik a zdarma Wi-Fi pripojenie na internet, salóniky, reštauráciu, jedáleň, lobby s hotelovým barom a otvoreným krbom, kaviareň, terasu na slnenie, seminárnu miestnosť, výťah, vyhrievanú úschovňu lyží, parkovisko / garáž zdarma.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna zdarma na viac než 1.000m2 - panoramatická slnečná hala s vnútorným bazénom 29°C, športový bazén 24°C, panoramatické sauny - fínska 90°C a píniová 70°C, panoramatická vírivka 34°C, infračervená kabína a solárium, parný kúpeľ Hammam, relaxačné zóny - rodinná, nahá aj absolútne tichá. Župany a osušky do sauny k dispozícii počas pobytu zdarma.
Za poplatok solárium, masáže a kúry. V hoteli aj hala na squash.
Stredisko Bad Kleinkirchheim je zároveň známe kúpeľné stredisko, viac o miestych kúpeľoch na stránke kúpele Bad Kleinkirchheim.

Zábava, aktivity

K dipsozícii stolný tenis, stolný futbal, biliard či X-box hry.

Rodina, deti

Starostlivosť o deti počas zimnej sezóny už od 1 roku (v lete od 3 rokov) v hoteli od nedele do piatku 15-21h a v stredu 9,60-14,30 alebo 15-21h. Detský herňa s bohatým vybavením, priestor na popoludňajší odpočinok v Nock-Nest. Herňa, zóna pre deti a mladých s vybavením Photoplay, stolný tenis a stolný futbal, lezecká stena, zimné ihrisko.
Detský svah a vlek pri hoteli. V stredisku kreatívny, športový aj turistický program v rámci Family Euro.
Vybavenie pre bábätká k dispozícii na požiadanie zdarma - detská postieľka, kôš na plienky, prebaľovací matrac, vysoká stolička v reštaurácii, baby alarm, kanvica na vodu, ohrievač fliaš na recepcii; nočník, redukcia na toaletu, stolček, zábrana na posteľ. Štandardné hotelové sprchovacie prípravky sú jemné a môžu byť použité aj pre deti.

Extra

Zviera povolené na vyžiadanie za poplatok na mieste.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou + občerstvenie v čase obeda
 • nealkoholické nápoje k obedu a večeri
 • využívanie bazénov a wellness zóny
 • využívanie detskej a tínedžerskej herne
 • Wi-Fi pripojenie na intenret
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2,50 /dospelý /noc, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • zviera cca € 10,00 / noc (na vyžiadanie, bez stravy, platba na mieste,)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

 • Špeciálna ponuka pri zakúpení skipasov v hoteli - ak si jeden dospelý kúpi 6-dňový skipas, jedno dieťa do 12 rokov (11,99) dostane 6-dňový skipas za € 6!
 • Skipas zdarma a zľava 50% na vstup do termálnych kúpeľov v stredisku pri pobyte v termíne 10.03.-02.04.2018.
Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Skrátené pobyty možné, podľa obsadenosti. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel NockResort, Bad Kleinkirchheim

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Bad Kleinkirchheim

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost