Rezidencia SCHÖNBLICK

Zell am See / Salzbursko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Kaprun - Zell am See

1,5 km od lanovky
Wellness
Pre rodiny
Wifi
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Novootvorená luxusná rezidencia so súčasnou architektúrou a rozsiahlou infraštruktúrou s kyvadlovou dopravou k lanovke a golfovému ihrisku.

Poloha

Rezidencia Schönblick je postavená v centre Schüttdorf, časti mesta Zell am See. Do 5 minút chôdze sa nachádzajú lyžiarske vleky, obchody, reštaurácie, verejná doprava. Golfové ihriská a jazero sú vzdialené 2 minúty jazdy autom.

Lyžovanie, skibus, skipas

Od najbližších vlekov v Zell am See – Areithbahn je vzdialený asi 400 m, zastávka skibusu je vzdialená 100 m, ľadovec Kitzsteinhorn je vzdialený asi 11 km. Bežkárske trate sú vzdialené asi 1 km.
Viac o stredisku na lyžovanie Kaprun - Zell am See.

Izby, apartmány

Luxusné priestranné apartmány sú kompletne vybavené.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Rezidencia Schönblick, Zell am See má recepciu, reštauráciu, terasu, fínsku bylinkovú saunu, lyžiareň s uzamykateľnými skrinkami so sušiakmi na lyžiarky, parkovanie v garáži zdarma, wifi zdarma,

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • prenájom apartmánu
  • wifi zdarma
  • parkovanie
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Kaprun - Zell am See

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost