Hotel LIFTHOTEL ***

Kirchberg / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Kitzbühel - Kirchberg

Pri svahu
200 m od vlekov
Pre rodiny
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Rodinne vedený neformálny hotel v tirolskom štýle pre rodinnú dovolenku, deti sú vítané.

Poloha

Hotel Lifthotel má pokojnú polohu asi 700m od centra Kirchberg a nákupných možností. Železničná stanica 900m, letisko Innsbruck / Salzburg 90km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Maierl 1 len 200m, skibus zdarma od 13.12. pri hoteli, pri dobrých snehových podmienkach možné zlyžovať k hotelu, bežkárske trate 800m. Asi 500m od začiatočníckeho svahu a lyžiarskej školy.
Viac o stredisku na lyžovanie Kitzbühel - Kirchberg.

Izby, apartmány

Jedno a dvojlôžkové izby s možnosťou až 3 prísteliek majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a WC (môže byť samostatné), sušič na vlasy, kúpací plášť, kútik s posedením, rozkladací gauč, rádio, telefón, sat TV, trezor, balkón a sú nefajčiarske.

Stravovanie

Polpenzia – bohaté raňajky formou bufetu s organickým kútikom, 3-chodové večere s možnosťou výberu z 4 hlavných jedál, denne bufet polievok, šalátový a dezertový bufet, 2x v týždni tematický bufet. Vianočná a silvestrovská gala večera. Vegetariánske menu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Lifthotel, Kirchberg má recepciu, lobby, dennú miestnosť s TV, zimnú záhradu, Stube, internetový kútik a wifi za poplatok, raňajkovú miestnosť, jedáleň, a la carte reštauráciu pre hotelových hostí, hotelový bar, denný a pivničný bar, kaviareň, terasu na slnenie, vyhrievanú lyžiareň, 3 výťahy, parkovisko zdarma, garáž za poplatok (do vyčerpania kapacity).

Šport, relax, wellness

Zdarma sauna, tichá miestnosť, infračervená kabína.
Za poplatok masáže a solárium. Aquarena Kitzbühel 8km.

Zábava, aktivity

Zdarma stolný tenis. Za poplatok stolný futbal a biliard. Silvestrovská gala večera s bálom a živou hudbou

Rodina, deti

Deti do 6 rokov na prístelke zdarma, postieľka, herňa v jedálni (bezpečnostné sklo, odhlučnené), ihrisko, detské menu, vysoká stolička. Deti sú vítané!

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • vianočnú a silvestrovskú gala večeru
  • využívanie sauny a infra kabíny
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Kitzbühel - Kirchberg

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost