Hotel SONNE ****

Kirchberg / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Kitzbühel - Kirchberg

1,5 km od vlekov
Pre náročných
Wellness
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Príjemný štýlový štvorhviezdičkový beauty wellness aktiv vital hotel pre náročných.

Poloha

Príjemný štýlový hotel Aktiv Sunny Sonne leží v centre Kirchberg asi 300m od obchodov. Železničná stanica 1,2km, letisko Innsbruck 95km, nadmorská výška strediska 860m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Vleky oblasti Kitzbühel 1,5km, bežkárske trate 200m, skibus pri hoteli, hotelový skibus k najbližším vlekom a lyžiarskej škole (asi 800m) v čase 09,00-11,00 zdarma. Pri dobrých snehových podmienkach možnosť zlyžovať k hotelu.
Viac o stredisku na lyžovanie Kitzbühel - Kirchberg.

Izby, apartmány

Jedno a dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, minibar, telefón, sat TV a trezor, kútik s posedením (okrem 1/1).

Stravovanie

Polpenzia – raňajky formou rozšíreného bufetu s cereáliami, 4-chodové večere s možnosťou výberu z 2 hlavných + 1 vegetariánskeho jedla, šalátový bar, 1x v týždni tematický bufet (okrem 21.12.-11.01.). 1x v týždni informačný večer s privítacím nápojom. Vianočná večera v cene , silvestrovská večera za povinný poplatok.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Sonne, Kirchberg má recepciu, lobby, Stuberl, internetový kútik za poplatok, jedáleň, reštauráciu, hotelový bar, terasu, konferenčnú miestnosť, výťah, parkovisko zdarma.

Šport, relax, wellness

Zdarma 1x za pobyt ukážková masáž (asi 10min, ráno, neprenosné). Vnútorný bazén 8x20m, fitnes miestnosť, fínska sauna, eukalyptový parný kúpeľ, parná jaskyňa, wellness zóna. Za poplatok solárium, masáže, kozmetika, pedikúra. Do sauna zóny vstup od 16 rokov.

Zábava, aktivity

Zdarma 1x v týždni tanečný večer so živou hudbou, domáce kasíno s voľným vstupom (rôzne kartové hry), 1x v týždni fakľový sprievod (organizuje miestne turistické centrum). Za poplatok 1x v týždni počas Vianoc, Silvestra a vo februári apres ski party v pavilóne – konzumácie za poplatok. 3x týždenne „happy hour“ v bare medzi 16-17,00 hod.

Rodina, deti

Deti do 3 rokov zdarma, postieľka za poplatok, herňa.

Extra

Zvieratá povolené za poplatok – nutné rezervovať vopred, možné len v izbách na prízemí.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie bazénu a wellness podľa popisu
  • účasť na uvedených aktivitách hotela
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • silvestrovská večera dospelý (platba na mieste)
  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • detskú postieľku (platba na mieste)
  • zviera (platba na mieste)
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Kitzbühel - Kirchberg

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost