Hotel TAXACHER ***

Kirchberg / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Kitzbühel - Kirchberg

800 m od vlekov
Sauna
Pre rodiny
Wifi
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Moderný, ale tradične zariadený trojhviezdičkový hotel s malým moderným wellness.

Poloha

Hotel Taxacherhof sa nachádza 2 km od centra Kirchberg v pokojnom prostredí. Najbližšie nákupné možnosti sú vzdialené 2 km od hotela. Nadmorská výška strediska je 860 m. verejný bazén 10km, letisko Innsbruck 80 km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližší vlek je Gaisberglift vzdialený 800 m, zastávka skibusu k lanovkám Pelgenstein 1 a Fleckalmbahn je vzdialená 50 m od hotela, pri dobrých snehových podmienkach možnosť zlyžovať k hotelu. Zdarma tréningový vlek pre začiatočníkov, lyžiarska škola 30 m od hotela.
Viac o stredisku na lyžovanie Kitzbühel - Kirchberg.

Izby, apartmány

Jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky majú kúpeľňu so sprchou a WC, kúpací plášť ( na vyžiadanie, za poplatok), rádio, telefón, SAT TV, balkón. Izby sú nefajčiarske.

Stravovanie

Polpenzia – raňajky formou bufetu, 3-chodové večere s možnosťou výberu, šalátový bar, 1x týždenne farmárske špeciality. Vianočná a silvestrovská večera za povinný príplatok.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Taxacher, Kirchberg má recepciu, lobby, dennú miestnosť s TV, čitáreň, TV izba, w-lan za poplatok, raňajkovú miestnosť, jedáleň, bar, terasu, výťah, úschovňu lyží s vyhrievaním pre lyžiarky, úschovňu bicyklov, parkovisko do zaplnenia.

Šport, relax, wellness

Sauna, fínska sauna, parný kúpeľ, relaxačná miestnosť, infračervená kabínka (otváracie hodiny na mieste). Za poplatok centrum krásy (otváracie hodiny na mieste).

Zábava, aktivity

Za poplatok herná konzola, stolný futbal, biliard.

Rodina, deti

Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok. K dispozícii vysoká stolička.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie sauny a wellness
  • parkovisko do zaplnenia
  • vianočnú a silvestrovskú večeru
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • detská postieľka (na vyžiadanie, platba na mieste)
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Kitzbühel - Kirchberg

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost