Hotel AUSTRIA ***

Rohrmoos bei Schladming / Štajersko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Schladming

Priamo na zjazdovke
Wellness
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**+ / Starší hotel s vynikajúcou polohou priamo na zjazdovke, len 5 km od Schladmingu. Sauna a vírivka.

Poloha

Hotel Austria sa nachádza v dedinke Rohrmoos bei Schladming. Železničná stanic Schladming je vzdialená 5 km, centrum Schladmingu s množstvom obchodov, reštaurácií, barov, aprés ski barov a diskoték.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo na zjazdovke, lanovka Hochwurzen s prepojením na Reiteralm (Pichl) je vzdialená 100 m, lanovka Rohrmoos II s prepojením na Planai (Schladming) je vzdialená asi 200 m. Lyžovanie Schladming to je 232 km zjazdoviek a 78 lanoviek a vlekov. 4-Berge Skischaukel sú 4 vzájomne prepojené strediská - Hauser Kaibling (Haus im Ennstal), Planai (Schladming), Hochwurzen (Rohrmoos) a Reiteralm ( Pichl) bez nutnosti vyzuť lyže. Zakúpiť si môžete skipas Ski Amadé, ktorý platí v 25 lyžiarskych strediskách, takže si okrem oblasti Schladming - Dachstein môžete zalyžovať aj v blízkych Flachau, Wagrain, St. Johann/Alpendorf, Radstadt, Altenmarkt-Zauchensee, Kleinarl,Eben, Filzmoos, Goldegg.
Viac o lyžiarskom stredisku na Lyžovanie Schladming.

Izby, apartmány

Príjemne a účelne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou 1 - 2 prísteliek majú kúpeľňu so sprchou, káblovú TV. Niektoré izby majú balkón. Izby s 2 prístelkami majú poschodovú posteľ, nie sú vhodné pre 4 dospelé osoby.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky aj večere podávané formou bufetu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Austria, Rohrmoos bei Schladming má recepciu s posedením, bar, jedáleň. Wicki´s grill - chata na grilovanie pre skupinku až 12 osôb, nutné rezervovať vopred ( nachádza sa pri hoteli).

Šport, relax, wellness

Wellness - sauna, bylinková sauna, infrakabína, vírivka v cene. Solárium a masáže za poplatok.

Rodina, deti

Detské menu, zľavy pre deti do 12 r. na prístelke.

Extra

Pes povolený.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie
  • polpenziu
  • využívanie wellness
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 1,50 /osoba od 12 r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 noci Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Austria, Rohrmoos bei Schladming

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Schladming

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost