Apartmány LANDHAUS AUSZEIT

Haus im Ennstal / Štajersko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Schladming - Dachstein

850 m od lanovky
Wifi*
Parkovisko
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Priestranné a príjemne zariadené apartmány asi 700 m od centra strediska, 2 km od lanovky Hauser Kaibling, Schladming 6 km, skibus 150 m.

Poloha

Príjemný apartmánový dom Landhaus Auszeit sa nachádza na okraji strediska Haus im Ennstal, neďaleko hlavnej cesty. Centrum je vzdialené asi 700 m, Schladming 6 km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšia lanovka Tauernbahn je vzdialená asi 850 m, stanica Hauser Kaibling je vzdialená asi 2 km. Zastávka skibusu asi 200 m od apartmánov. V ski stredisku platí skipas Ski Amadé.
Viac o lyžiarskom stredisku na lyžovanie Schladming.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené apartmány rôznych typov:
 • TOP 2 – asi 80 m2 pre max. 5 osôb sa nachádza na prízemí a má spálňu s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, obývaciu miestnosť s rozkladacím 2-lôžkovým gaučom, jedálenským a kuchynským kútikom, kúpeľňa so sprchou , samostatné WC a malá terasa. v tomto apartmáne nie je WIFI!
 • TOP 3 – asi 90 m2 pre max. 7 osôb sa nachádza na prízemí a má priestrannú obývaciu miestnosť s jedálňou a kachľovou pecou, oddelenou kuchyňou 1 spálňa s manželskou posteľou a detskou postieľkou s priamym vstupom na terasu a do záhrady, 1 spálňa s manželskou posteľou a detskou postieľkou, 1 spálňa s 1 posteľou,1 kúpeľňa so sprchou a WC, 1 samostatné WC, káblová TV a wifi.
 • TOP 4 – asi 110 m2 pre max. 8 osôb sa nachádza na prízemí a má priestrannú obývaciu miestnosť spojenú s jedálňou a kompletne vybavenou kuchyňou, 2 spálne s manželskou posteľou a1 lôžkom, 1 spálňu s poschodovou posteľou,1 kúpeľňa so sprchou a WC, 1 samostatné WC, káblová TV a wifi.
 • TOP 5 – asi 90 m2 pre max. 9 osôb sa nachádza na 1. poschodí a má priestrannú obývaciu miestnosť spojenú s jedálňou a kompletne vybavenou kuchyňou. 1 spálňa s manželskou posteľou a 2-lôžkovým rozkladacím gaučom, 1 spálňa s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, 2- lôžkový rozkladací gauč v obývacej miestnosti, kúpeľňa so sprchou a WC, wifi.
 • TOP 6 – asi 40 m2 pre max. 2 osoby sa nachádza na 1. poschodí a pozostáva zo spálne s manželskou posteľou a obývacej miestnosti s kuchynským a jedálenským kútikom, kúpeľňa so sprchou a WC, wifi.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Landhaus Auszeit, Haus im Ennstal má parkovisko, wifi.

Zábava, aktivity

V stredisku možnosť bowling, curling, jazda na saniach s konským záprahom.

Rodina, deti

Detská postieľka a vysoká stolička na vyžiadanie.

Extra

Možnosť donášky pečiva na vyžiadanie.
Zviera povolené na vyžiadanie.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • záverečné upratovanie
 • wifi v apartmánoch TOP 3,4,5,6
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 100,00 - autorizácia kreditnou (na mieste)
 • miestna taxa cca € 1,50 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány Landhaus Auszeit, Haus im Ennstal

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Schladming - Dachstein

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost