Chalet RAMSAU

Ramsau am Dachstein / Štajersko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Schladming - Dachstein

Samostatný dom pre až 35 osôb
4km od svahu
14km Schladming
Sauna
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Samostatná vidiecka chalupa Chalet Ramsau pre až 35 osôb s 11 izbami a 11 toaletami, saunou, lyžovačka v Schladmingu pre partiu, 14 km od Planai.

Poloha

Farmársky dom Chalet Ramsau stojí vedľa stajne a starého farmárskeho domu na pokojnom slnečnom mieste s výhľadom na masív Dachstein v nadmorskej výške 1.110 m. Dom je dostupný autom aj autobusom. Nachádza sa medzi dedinkami Ramsau am Dachstein (centrum asi 6km) a Filzmoos.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najväčšie lyžiarske sterdisko v okolí je Schladming, lanovka Planai asi 14km. Menšie vleky v Ramsau am Dachstein asi 4 km, lanovka na ľadovec Dachstein 8 km, na opačkú stranu vleky a lanovky vo Filzmoos asi 8,5 km - vo všetkých platí skipas Ski Amadé. Zastávka skibusu asi 500 m - premáva do Ramsau, tam možnosť spojenia ku ľadovcu alebo do Schladmingu.
Viac o stredisku na lyžovanie Schladming.

Izby, dispozícia

Obytná plocha chaty je 300m2. Kapacita je až 35 osôb v 11 izbách, k dispozícii 11 toaliet. 2 dvojlôžkové spálne, 2 spálne s 2 lôžkami a kúpeľňou so sprchou a WC, 1 spálňa s 3 lôžkami a kúpeľňou so sprchou a WC, 2 trojlôžkové spálne, 2 štvorlôžkové spálne s kúpeľňou so sprchou a WC, 2 štvorlôžkové spálne so sprchou a WC, 2 päťlôžkové spálne so sprchou a WC, 1 samostatná sprcha, 2 toalety, 1 kúpeľňa so sprchou a WC.

Vybavenie, ďalšie služby

Chalet Ramsau, Ramsau am Dachstein má stube - salónik s posedením a malým výčapom, spoločenskú miestnosť s kachľovou pecou a SAT TV, plne vybavenú kuchyňu (elektrický sporák, sporák na drevo, rúru na pečenie, kávovar, chladničku a mrazničku, umývačku riadu, krájač na šunku a chlieb, toastovač a pod., špajza. Kúrenie je centrálne. V záhrade malé ihrisko, gril na drevené uhlie. Posteľnú bielizeň a uteráky si treba priniesť vlastné!

Šport, relax, wellness

Vlastná sauna v chate.

Stravovanie

Individuálne. Na požiadanie možnosť donášky čerstvého pečiva.

Zábava, aktivity

V okolí možnosti sánkovania, jazda na konskom záprahu a pod. V lete možnosti turistiky, jazierko na kúpanie 3km, pred domom vlastný ohradený bazén 12,5x6m, stolný tenis v záhrade.

Rodina, deti

Detská postieľka, vysoká stolička a prebaľovací pult na požiadanie.

Extra

Malé zviera povolené v chate na požiadanie vopred, za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom chaty
 • využívanie sauny v dome
 • parkovanie pri dome
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 500 /dom (platba na mieste)
 • spoterba elektriny € 0,22 /kwh (podľa reálnej spotreby, platba na mieste)
 • kúrenie toho času € 0,50 /liter, cca € 40 /noc (podľa reálnej spotreby, platba na mieste)
 • záverečné upratovanie € 250 /chata (platba na mieste)
 • miestna taxa cca € 2,50 /osoba od 15r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Dĺžka pobytu je 7 (a násobky) nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Dom je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 09,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Chalet Ramsau, Ramsau am Dachstein

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Schladming - Dachstein

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost