CHALETS REITERALM

Pichl bei Schladming / Štajersko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Schladming

Pri svahu / 150m od lanovky
Sauna
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Novo postavené priestranné apartmány pre 8 osôb v chate pri svahu Reiteralm v top stredisku Schladming, sauna, wifi.

Poloha

Novo postavené (2017) chaty Chalets Reiteralm sú 2 prepojené chaty s celkom len 4 priestrannými apartmánmi na pokojnom mieste v malej dedinke Pichl bei Schladming v časti Gleiming. Centrum Schladming asi 7km - množstvo obchodov, reštaurácií a barov.

Lyžovanie, skibus, skipas

Pár krokov od svahu lyžiarskeho strediska Schladming, lanovka Silber Jet asi 150m od chát, bez potreby skibusu (zastávka je pri lanovke). V stredisku platí skipas Ski Amadé. Bežkárske trate v Ramsau am Dachstein asi 6km.
Viac o stredisku na lyžovanie Schladming.

Izby, apartmány

Celkom len 4 veľké trojpodlažné apartmány v 2 chatách.
 • Chalet 8 – apartmán pre max 8 osôb + možná prístelka pre 9.osobu je trojpodlažný a má asi 130m2, 2 spálne každá s manželskou posteľou, 1 spálňa s 2 manželskými posteľami, obývacia miestnosť s krbom a jedáleň s kuchyňou, 2 kúpeľne s WC, 1 toaleta s bidetom, 1 toaleta navyše, infračervená sauna (v apartmáne č. 4 fínska sauna).
 • Vybavenie apartmánu – TV v obývačke, sauna, miestnosť so sušičom lyžiarok, wifi v celom apartmáne, v lete záhradné sedenie na terase.
 • Vybavenie kuchyne – umývačka riadu, elektrický sporák (v jednom apartmáne indukčný sporák s el. rúrou), mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou, kávovar Dolce Gusto, rýchlovarná kanvica.

Stravovanie

Individuálne. Možné objednať raňajky aj večere v partnerskom hoteli Gleimingerhof, ktorý je naproti chatám - 20m cez uličku. Stravu je možné objednať za zmluvné ceny najneskôr 3 dni pred nástupom na pobyt, platí sa priamo na recepcii Gleimingerhof.

Vybavenie chát, ďalšie služby

Chalets Reiteralm, Pichl bei Schladming majú wifi pripojenie na internet, lyžiareň so sušičom na lyžiarky, parkovanie pri chatách zdarma (2 miesta /apartmán).

Šport, relax, wellness

Vlastná infračervená sauna v každom apartmáne.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a kúrenie
 • využívanie vlastnej sauny
 • wifi v apartmáne
 • využívanie lyžiarne
 • parkovanie zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 200 /apartmán (platba na mieste)
 • záverečné upratovanie € 180 /apartmán (platba v CK)
 • posteľná bielizeň a uteráky € 10 /osoba /pobyt (platba v CK)
 • miestna taxa cca € 1,50 /osoba od 15r. /noc (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK / na mieste)

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • raňajky v Gleimingerhof € 84 /dospelý, € 56 /dieťa do 12r. /týždeň (na požiadanie, platba na mieste)
 • večere v Gleimingerhof € 140 /dospelý, € 80 /dieťa do 12r. /týždeň (na požiadanie, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí v hlavnej sezóne, možné aj pobyty od 2-3 nocí v okrejových termínoch, podľa sezóny. Nástupný deň je sobota, iné termíny na požiadanie. Na Silvestra možný aj termín 26.12.-02.01.2018. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Chalets Reiteralm, Pichl bei Schladming

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Schladming

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost