Chata FAGERALM

Forstau / Salzbursko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Schladming

Chata pre až 20 osôb
Pri svahu
Sauna
Umývačka
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Chata priamo na svahu vo Forstau, pre až 20 osôb, dostupná iba po svahu (nie autom), vlastná sauna, nadmorská výška 1.770 m, lyžiarske stredisko Schladming - Dachstein.

Poloha

Chata Fageralm sa nachádza priamo v lyžiarskom stredisku nad dedinkou Forstau v nadmorskej výške 1.770 m. V lete je chata dostupná autom, v zime iba lanovkou / po svahu. Príjazd v zime je lanovkou - sedačka + vlek + zjazd ku chate, alebo pešo od sedačkovej lanovky asi 1,5 km. Batožina (na požiadanie aj osoby) bude do chaty dopravená majiteľmi chaty ratrakom / snežným vozidlom. Nadol k lanovke je to po horskej ceste asi 10 km. Väčšie centrum Schladming asi 20 km, Radstadt asi 12 km s nákupnými možnosťami.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo pri lyžiarskom svahu časti Fageralm, ktorá patrí do lyžiarskeho strediska Schladming - Dachstein. Kopec Fageralm nie je priamo prepojený so Schladmingom na lyžiach, od údolnej stanice lanovky Fageralm premáva zdarma skibus k lanovkám Hochwurzen a Planai, ktoré prepojené sú. V celom stredisku platí spoločný skipas Ski Amadé, ktorý platí tiež v blízkych strediskách Radstadt, Flachau, Wagrain, na ľadovci Dachstein aj v Gasteine.
Viac o stredisku na lyžovanie Schladming.

Izby, vybavenie

Chata Fageralm, Forstau pre max 10-20 osôb má obytnú plochu asi 200m2, centrálne kúrenie, celkom 5 štvorlôžkových spální, 6 spŕch a 7 toaliet.
 • Prízemie – priestranná obytná zóna s dostatočným množstvom miest na sedenie, kompletne vybavený kuchynský kút (sporák na drevo aj elektrický, rúra na pečenie, chladnička, umývačka riadu, kávovar) a SAT TV; 2 štvorlôžkové izby (každá s manželskou a poschodovou posteľou) s kúpeľňou a WC.
 • Poschodie – 3 štvorlôžkové spálne s vlastnou kúpeľňou so sprchou a WC, 2 z toho s manželskou posteľou a dvojlôžkovým rozkladacím gaučom a jedna s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, veľký balkón.
 • Pivnica – sauna na žetóny, sprcha, toaleta, lyžiareň.

Stravovanie

Individuálne. Horská chata s reštauráciou asi 150m od chaty.

Šport, relax, wellness

Vlastná sauna v chate, na žetóny - za poplatok na mieste.

Zábava, aktivity

Sánkovanie možné rovno od chaty. V letnej sezóne možnosť grilovania a tiež rybolovu v blízkom (asi 5km) rybníku.

Extra

Zviera povolené iba na požiadanie vopred a za poplatok.

Doprava

Individuálna. Príjazd autom ku chate je možný iba v lete, v zime nie. Parkovanie je k dispozícii pri údolnej stanici lanovky Fageralm.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom chaty
 • spotrebu energií a kúrenie
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • servisný poplatok € 3 /osoba /noc (vrátane miestnej taxy, platba na mieste)
 • posteľná bielizeň € 8 /osoba, platba na mieste (nie uteráky, tie si treba priniesť vlastné)

Možnosť doobjednať

 • sauna € 5 /30 min žetón (platba na mieste)
 • za domáce zviera € 25 /pobyt (len na vyžiadanie)
 • preprava osôb resp. extra jazda ratraku na požiadanie cca € 30 /jazda (obmedzená kapacita, čas podľa možností, info na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Chatu je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 09,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Chata Fageralm, Forstau

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Schladming

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost