Apartmány ENNSEGG ***

Haus im Ennstal / Štajersko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Schladming - Dachstein

Pri svahu
Sauna
Wifi
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Apartmánové ubytovanie priamo pri svahu z Hauser Kaibling - lyžovačka v Schladmingu bez potreby skibusu.

Poloha

Apartmánový dom Ennsegg má výbornú polohu na okraji Haus im Ennstal, pri lanovke na Hauser Kaibling lyžiarskeho strediska Schladming - Dachstein. Centrum dedinky s obchodmi a reštauráciami len asi 3 minúty chôdze od apartmánov. Dom má celkom iba 5 apartmánov, komorná atmosféra.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo pri svahu vedúcom k lanovke Hauser Kaibling - lyžovanie Schladming a na prepojených 4 kopcoch. K lanovke je to pešo 3 min. chôdze, bez potreby skibusu. V stredisku platí skipas Ski Amadé - v celom Schladmingu, na ľadovci Dachstein nad Ramsau am Dachstein a ďalších známych strediskách.

Izby, apartmány

Dom má celkom iba 5 prenajímaných apartmánov, ktoré sú jednoducho a účelne zariadené. Majú kúpeľňu so sprchou a WC (niekde samostatné), sušič na vlasy, káblovú TV s plochou obrazovkou, kuchynský kút v obývacej miestnosti (varná kanvica, chladnička, umývačka riadu, sporák s 2-4 horákmi, kávovar), balkón.
 • Apartmán Top 1 – pre 4-6 osôb je dvojpodlažný - na prízemí a 1.poschodí, má asi 100m2, veľkú obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom a krbom, zimnou záhradou, na poschodí otvorený priestor s dvojlôžkovým gaučom, spálňu s manželskou posteľou, kúpeľňu, samostatné WC a balkón. Apartmán má aj mikrovlnku.
 • Apartmán Top 2 – pre 2-4 osoby sa nachádza na 1.poschodí, má asi 50m2, obývaciu miestnosť s kuchynským kútom, dvojlôžkovým gaučom, spálňu s manželskou posteľou, kúpeľňu, samostatné WC a balkón.
 • Apartmán Top 3 – pre 2-4 osoby sa nachádza na 1.poschodí, má asi 50m2, obývaciu miestnosť s kuchynským kútom, dvojlôžkovým gaučom, spálňu s manželskou posteľou, kúpeľňu a balkón.
 • Apartmán Top 4 – pre 4-6 osôb sa nachádza na 2. podkrovnom poschodí, má asi 70m2, obývaciu miestnosť s kuchynským kútom, dvojlôžkovým gaučom, spálňu s manželskou posteľou a TV, ďalšiu spálňu s manželskou posteľou bez TV a so vstupom na balkón, kúpeľňa.
 • Apartmán Top 5 – pre 4-6 osôb sa nachádza na 2. podkrovnom poschodí, má asi 70m2, obývaciu miestnosť s kuchynským kútom, dvojlôžkovým gaučom, 2 spálne s manželskou posteľou, kúpeľňa, balkón.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Ennsegg, Haus im Ennstal majú spoločenskú miestnosť so vstupom do záhrady, spoločnú práčovňu a sušiareň, parkovacie miesta pred domom.

Šport, relax, wellness

Sauna zdarma v pivničnej časti domu.

Rodina, deti

Detská postieľka a vysoká stolička na požiadanie k dispozícii.

Extra

Zviera povolené na požiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • wifi pripojenie na internet
 • využívanie sauny
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 100 /apartmán (platba na mieste)
 • záverečné upratovanie € 55 - 65 /apartmán (okrem kuchynského kúta, platba v CK)
 • miestna taxa cca € 1,50 /osoba od 14r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK)

Možnosť doobjednať

 • za psa € 5 /deň (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Počas sviatkov môžu byť iné fixné termíny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány Ennsegg, Haus im Ennstal

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Schladming

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost