Dorfhotel KIRCHENWIRT ****

Haus im Ennstal / Štajersko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Schladming-Dachstein

100m od svahu
Wellness
Wifi
Herňa

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Príjemné ubytovanie v Dorfhotel Kirchenwirt v centre Haus im Ennstal len asi 150 m od lyžiarskeho svahu strediska Schladming, s wellness zónou, wifi zdarma aj herňou pre deti.

Poloha

Rodinne vedený Dorfhotel Kirchenwirt sa nachádza priamo v centre dedinky Haus im Ennstal, jednej z dediniek prepojených svahmi strediska Schladming. Obchody a reštaurácie v blízkosti.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližší svah končí len asi 100 metrov od hotela (podľa snehových podmienok), kúsok od hotela je možné sa napojiť na lyžiarsky chodník vedúci ku lanovke Hauser Kaibling (asi 900 m od hotela), resp. spojenie aj skibusom, zastávka len 50 m od hotela, lanovka Tauern Seilbahn asi 400 m. V stredisku platí skipas Ski Amadé, možné objednať s ubytovaním.
Viac o stredisku na lyžovanie Schladming.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, župan pre dospelých, sat TV s plochou obrazovkou, telefón, wifi pripojenie na internet zdarma, niektoré aj balkón. Trezor na recepcii.
  • Izba Dorfblick – jedno, dvoj aj rodinná izba, klasický štýl, výhľad na dedinu, niektoré s balkónom.
  • Izba Dachstein – dvoj aj rodinná izba, 29-37m2, moderný štýl, WC oddelené od kúpeľne, balkón.

Stravovanie

Polpenzia v cene - schnaps na privítanie, bohaté raňajky formou bufetu aj s organickými produktami a džúsovým barom, servírované večere s možnosťou výberu z 3 hlavných chodov, bufet šalátov. 1x v týždni farmársky bufet.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Dorfhotel Kirchenwirt, Haus im Ennstal má recepciu, reštauráciu, viacero salónikov, spoločenskú miestnosť, bar, 2 výťahy, lyžiareň s vyhrievaním lyžiarok, parkovisko pri hoteli zdarma.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna v hoteli pre klientov zdarma - parný kúpeľ, infračervená kabína, fínska sauna, bylinná sauna, Kneipp, bar s nápojmi, vyhrievané lavičky a relaxačná miestnosť. Masáže a solárium na požiadanie za poplatok.

Zábava, aktivity

1x v týždni možnosť skorého ranného lyžovania s raňajkami na horskej chate Schoarl, bližšie info na mieste.

Rodina, deti

Detská herňa so stolným tenisom.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie wellness zóny
  • wifi zdarma
  • parkovanie pri hoteli zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa € 1,50 /osoba od 15r. /noc, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK / na mieste

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 noci, resp. podľa termínu. Nástupný deň je na požiadanie ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Dorfhotel Kirchenwirt, Haus im Ennstal

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Schladming

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost